Į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje pakilo „Liverpool“ klubas, kuris vienintelis per pirmuosius tris turus neprarado nė vieno taško.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai namuose 1-0 palaužė „Brighton“ pasipriešinimą. Vienintelį įvartį 23-ąją minutę pelnė Mohamedas Salah.

Pirmuosius sezono taškus pagaliau iškovojo Londono „Arsenal“ ekipa, kuri namie 3-1 pranoko Londono „West Ham“ komandą.

Pirmąją pergalę iškovojusio naujojo trenerio Unai Emery kariauna sužaidus 25 minutes atsilikinėjo 0-1, bet sugebėjo atsitiesti.

Po įvartį kanonieriams pelnė Nacho Monrealis ir Danny Welbeckas, o vieną įvartį „West Ham“ įsimušė į savo vartus.

Susitikime tarp „Bournemouth“ ir Liverpulio „Everton“ buvo užfiksuotos įspūdingos lygiosios 2-2, o komandos apsikeitė ne tik įvarčiais, bet ir raudonomis kortelėmis.

41-ąją minutę iš aikštės buvo išvarytas rezultatyviausias „Everton“ žaidėjas Richarlisonas, o 61-ąją minutę – „Bournemouth“ gynėjas Adamas Smithas.

Raudoną kortelę užsidirbo ir „Southampton“ saugas Pierre'as-Emile'as Hojbjergas, be kurio likę „šventieji“ paskutinę minutę 1-2 dramatiškai pralaimėjo prieš „Leicester City“.

Dar viena raudona kortelė buvo parodyta ir „Huddersfield Town“ atstovui Jonahtanui Hoggui, be kurio likusi komanda 0-0 sužaidė su „Cardiff City“.

Turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)