Jose Mourinho auklėtiniai kėlinio viduryje patyrė skaudų nokdauną ir per dvi minutes praleido du įvarčius. Tiksliai smūgiais pasižymėjo Glennas Murray (25') ir Shane'as Duffy (27').

Tiesa, 34 min. Romelu Lukaku sumažino šeimininkų pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje Pascalis Grossas (44') tiksliai realizavo 11 m baudinį ir atstatė „Brighton“ ekipos dviejų įvarčių pranašumą.

Antrame kėlinyje „Man United“ stokojo idėjų puolime ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Nors tiksint paskutinėms sekundėms rezultatą nuo 11 m žymos sušvelnino Polis Pogba, „Brighton“ pelnytai iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone.

„Huddersfield“ futbolininkai nenorės prisiminti viešnagės čempionų stovykloje: „Manchester City“ namuose 6:1 (3:1) sutriuškino varžovus.

Net tris įvarčius „Man City“ gretose pelnė Sergio Aguero (25', 35', 76'), po kartą varžovus nuginklavo Gabrielis Jesusas (31 min.) ir Davidas Silva (48 min.). Mačo pabaigoje po Leroy Sane perdavimo iš krašto kamuolį į savo vartus nukreipė Terence Kongolo.

Paguodos įvartį svečiams pelnė Jonas Gorencas-Stankovičius (43 min.).

Kitame mače „Watford“ svečiuose 3:1 (1:1] pranoko „Burnley“ ekipą.

Šį turą užbaigs pirmadienį „Crystal Palace“ ir „Liverpool“ akistata.

Rezultatai

„Manchester City“ 6 – 1 „Huddersfield Town“

25 min. [1:0] Sergio Aguero
31 min. [2:0] Gabriel Jesus
35 min. [3:0] Sergio Aguero
43 min. [3:1] Jon Gorenc-Stankovic
48 min. [4:1] Davidas Silva
76 min. [5:1] Sergio Aguero
85 min. [6:1] Terence Kongolo (į savo vartus)

„Burnley“ 1 – 3 „Watford“

3 min. [0:1] Andre Gray
6 min. [1:1] Jamesas Tarkowski
48 min. [1:2] Troy Deeney
51 min. [1:3] Willas Hughesas

„Brighton“ 3 – 2 „Manchester United“

25 min. [1:0] Glenn Murray
27 min. [2:0] Shane Duffy
34 min. [2:1] Romelu Lukaku
44 min. [3:1] Pascalis Grossas
90+5' min. [3:2] Polis Pogba

„Premier“ lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):