Įtemptose rungtynėse Romoje pergalę šventė svečiai – šalies vicečempionai „Napoli“ triumfavo 2:1.

Šeimininkų neišgelbėjo netgi fantastiškas pirmasis rungtynių įvartis, kurį 25-ąją minutę pelnė Ciro Immobile.

Rezultatyviausias praėjusio sezono žaidėjas greitoje atakoje neįtikėtinai išmaudė net tris varžovų gynėjus ir likęs vienas prieš vartininką nuginklavo jį tiksliu smūgiu.

Po tokio nokdauno „Napoli“ gynėjai nepalūžo ir daugiau šeimininkams mušti neleido, o likusiu darbu pasirūpino svečių puolėjai.

Prieš pat pertrauką rezultatą išlygino Arkadiušas Milikas, o 59-ąją minutę „Napoli“ į priekį išvedė Lorenzo Insigne.

Per likusį pusvalandį „Lazio“ futbolininkams susigrąžinti iniciatyvos taip ir nepavyko, todėl sezoną jie pradėjo pralaimėjimu.