Lietuvos vicečempionų varžovai Europos lygos atrankos trečiajame etape pirmavo prieš „Barceloną“, tačiau persvaros neišsaugojo ir dramatiškai pralaimėjo 1:2.

Pablo Machino auklėtiniai buvo priekyje po tikslaus Pablo Sarabia smūgio 9-ąją minutę, tačiau prieš pat pertrauką rezultatą išlygino Gerardas Pique.

78-ąją minutę „Sevilla“ futbolininkai atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje, kai itin gražiu įvarčiu pasižymėjo Ousmane'as Dembele.

Pačioje susitikimo pabaigoje „Sevilla“ turėjo puikų šansą išsigelbėti. Aleixas Vidalis baudos aikštelėje išprovokavo Marco-Andre ter Stegeno pražangą ir uždirbo 11 metrų baudinį.

Baudinio mušti 90-ąją minutę stojo Wissamas Ben Yedderis, tačiau jam pasižymėti nepavyko. Smūgį atrėmė M. ter Stegenas, leidęs katalonams švęsti sunkią pergalę.

„Sevilla“ ir „Žalgiris“ jėgas LFF nacionaliniame stadione surems artėjantį ketvirtadienį 20 val.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)