Jau 8 min. svečius į priekį išvedė Janas Vertonghenas. Tiesa, jei ne vartų linijos technologija, šio įvarčio greičiausiai teisėjas nebūtų užfiksavęs.

Po gynėjo smūgio vartininkas Martinas Dubravka kamuolį išmušė jau jam kirtus vartų liniją, o šią žinią teisėjui signalizavo specialus laikrodis, susietas su vartų linijos technolgija.

Bet „Tottenham“ ekipa ilgai nepirmavo: šeimininkų sirgalių džiaugsmui rezultatą išlygino Joselu.

18 min. po perdavimo iš krašto puikiu smūgiu galva Dele Alli vėl „Tottenham“ ekipą į priekį.

„Newcastle United“ futbolininkai turėjo ne vieną šansą pasižymėti, tačiau išplėšti bent taško pirmame ture nepavyko.

Šią vasarą „Tottenham Hotspur“ pasižymėjo tuo, kad komandos nepapildė joks naujokas ir klubas išsaugojo visus lyderius.

Net devyni „Tottenham“ ekipos žaidėjai šią vasarą žaidė pasaulio futbolo čempionate bei neturėjo su komanda visavertiško pasiruošimo sezonui. Nepaisant to, net šeši futbolininkai žaidė „Tottenham“ sudėtyje. Pasaulio čempionas vartininkas Hugo Llorisas, Belgijos rinktinės gynėjas J. Vertonghen, anglai D. Alli, Harry Kane'as ir Ericas Dier mačą pradėjo startinėje sudėtyje, belgas Mousa Dembele aikštėje pasirodė antro kėlinio viduryje.

Pergalingai startavo ir „Chelsea“, kuri svečiuose 3:0 sutriuškino „Huddersfield Town“ futbolininkus. „Mėlynųjų“ stratego Maurizio Sarri auklėtiniai jau po pirmo kėlinio pirmavo 2:0, o antrąjį įvartį pelnė naujokas, saugas Jorginho, kuris į Londoną persikėlė iš „Napoli“ klubo.

80 min. varžovų triuškinimą pradėjo Pedro Rodriguezas (3:0).

Nesėkmingai „Premier“ lygos sezonas prasidėjo dviems pirmenybių naujokams – tiek „Cardiff“, tiek Londono „Fulham“ nusileido identišku rezultatu 0:2.

Pirmame Londono derbyje „Fulham“ nusileido „Crystal Palace“, „Cardiff“ svečiuose pralaimėjo „AFC Bournemouth“ futbolininkams.

Vėliausiai prasidėjusiame mače susitiko lygos naujokė „Wolverhampton“ ir „Everton“ ekipa.

40 mln. svarų (44,6 mln. Eur) kainavęs „Everton“ naujokas brazilas Richarlisonas, kuris į Liverpulio klubą persikėlė iš „Watford“ komandos, jau pirmame mače įrodė, kad ši brangi investicija to verta: po standartinės situacijos 17 min. naujokas pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje ir iš arti kamuolį pasiuntė į vartus.

„Everton“ situacija komplikavosi 41 min., kai kamuolį praradęs ekipos kapitonas Philas Jagielka grubiai prasižengė ir prieš save išvydo raudoną kortelę.

„Wolverhampton“ pasiekė savo prieš pat pertrauką – 44 min. puikiu baudos smūgiu Rubenas Nevesas išlygino rezultatą.

Po pertraukos jau „Everton“ ekipą gelbėjo pasaulio čempionate žibėjęs Jordanas Pickfordas, atrėmęs labai pavojingą Raulio Jimenezo smūgį.

Arčiau pergalės atsidūrė mažumoje žaidę svečiai iš Liverpulio. Tas pats brazilas Richarlisonas 67 min. baudos aikštelėje klastingu smūgiu antrąkart nuginklavo šeimininkų vartų sargą.

„Vilkai“ užgulė svečių vartus ir 80 min. Raulis Jimenezas išlygino rezultatą. Kovingame mače nei viena ekipa daugiau nepasižymėjo ir į lygą grįžęs „Wolverhampton“ klubas čempionatą pradėjo iškovojęs pirmąjį tašką.

Penktadienį pirmose lygos rungtynėse „Manchester United“ namuose 2:1 (1:0) nugalėjo „Leicester City“ ekipą ir iškovojo pirmą pergalę bei tris taškus.

„Premier“ lygos I turo rezultatai

„Newcastle United“ 1 – 2 „Tottenham Hotspur“

8 min. [0:1] Janas Vertonghenas

11 min. [1:1] Joselu

18 min. [1:2] Dele Alli

„AFC Bournemouth“ 2 – 0 „Cardiff City“

24 min. [1:0] Ryanas Fraseris

34 min. – Callumas Wilsonas nerealizavo 11 m baudinio („AFC Bournemouth“)

90+3 min. [2:0] Callum Wilson

„Fulham“ 0 – 2 „Crystal Palace“

41 min. [0:1] Jeffrey Schlupp

79 min. [0:2] Wilfried Zaha

„Huddersfield Town“ 0 – 3 „Chelsea“

34 min. [0:1] N'Golo Kante

45 min. [0:2] Jorginho (11 m baudinys)

80 min. [0:3] Pedro Rodriguez

„Watford“ 2 – 0 „Brighton“

35 min. [1:0] Roberto Pereyra

54 min. [2:0] Roberto Pereyra

„Wolverhampton Wanderers“ 2 – 2 „Everton“

17 min. [0:1] Richarlison

40 min. – raudona kortelė, Philas Jagielka („Everton“)

44 min. [1:1] Rubenas Nevesas

67 min. [1:2] Richarlison

80 min. [2:2] Raulis Jimenezas

„Premier“ lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):