Vienintelis rungtynių įvartis krito antrojo kėlinio pradžioje, o jį sukūrė du „Sūduvos“ legionieriai. Brazilas Guilherme Finkleris pasižymėjo po puolėjo iš Kiurasao salos – Rigino Cicilios perdavimo.

Po techniškai sužaidusio 32-ejų saugo smūgio kamuolys į vartus įriedėjo tarp latvių vartininko Jevgenijaus Nerugalo kojų.

Apskritai rungtynės buvo apylygės, o pačią pavojingiausią progą Latvijos komanda sukūrė pirmajame kėlinyje, tačiau 15 min. pasižymėti vienas kitam sukliudė du „Spartaks“ žaidėjai.

Per visas rungtynes „Spartaks“ į vartų plotą smūgiavo 7, o „Sūduva“ – 3 kartus. Visgi beveik visi šeimininkų smūgiai tapo labai lengvu Lietuvos čempionų vartus ginančio kroato Ivano Kardumo grobiu.

Pažymėtina, kad per Rygos „Skonto“ stadione vykusį susitikimą marijampoliečiai nekėlė nė vieno kampinio, šeimininkai tai darė 4 kartus.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 16-ąją Marijampolėje.

Jeigu įveiks latvių barjerą, kitas – paskutiniame Europos lygos atrankos etape marijampoliečiai žais su Glazgo „Celtic“ (Škotija) – Atėnų AEK (Graikija) poros pralaimėtojais.

Šios komandos susitinka UEFA Čempionų lygos atrankos trečiajame etape. Pirmosios jų tarpusavio rungtynės Glazge baigėsi lygiosiomis 1:1.

Jeigu įveiktų ir škotų/graikų barjerą, „Sūduva“ patektų į UEFA Europos lygos grupių etapą. Tokiame lygyje iki šiol nėra žaidusi nė viena Lietuvos komanda.