26 metų futbolininkas užaugo „Salzburg“ jaunimo sistemoje ir buvo kviečiamas į visų amžiaus grupių – nuo 16-mečių iki jaunimo – Austrijos rinktines.

„Visai jaunas žaidžiau puolėjo pozicijoje, tačiau Austrijos čempionate visą laiką rungtyniavau vidurio saugu. Man ši pozicija labiausiai patinka“, – save apibūdino „Sūduvos“ naujokas.

Pradėjęs profesionalo karjerą austras rungtyniavo Linco „Blau Weiss“, „Wiener Neustadt“, Graco „Sturm“ ir „Wolfsberger AC“ komandose. Pastarojoje jo keliai susikirto su kitu neseniai į „Sūduvą“ perėjusiu žaidėju – Mihreto Topčagičiumi. Pastarojo rekomendacijos ir padėjo D. Offenbacheriui apsispręsti keltis į Lietuvą.

„Nenorėjau toliau žaisti Austrijoje. Ten žaidžiau jau 6 metus, norėjau pakeisti aplinką, šalį. Dairiausi kitų variantų, – pasakojo futbolininkas. – Kabėjau su Topo, jis papasakojo, kad Marijampolė yra gražus miestas, „Sūduva“ – geras klubas. Apie savaitę kalbėjausi su žmona, artimaisiais, visi mane palaikė, skatino naujam nuotykiui. Dabar džiaugiuosi čia būdamas.“

Pirmieji austro įspūdžiai iš Lietuvos čempionų komandos – labai geri.

„Komanda mane priėmė puikiai, visi čia yra malonūs, kalba angliškai, tad jaučiuosi puikiai nuo pirmosios minutės“, – teigė D. Offenbacheris.

Saugas nekantriai laukia savo debiuto „Sūduvos“ komandoje ir turi Lietuvoje didelių lūkesčių.

„Kol kas dalyvavau tik keletoje treniruočių, tačiau esu pasirengęs žaisti, jei treneriai nuspręs, kad esu reikalingas, – teigė D. Offenbacheris. – Lietuvoje noriu tapti šalies čempionu ir svajoju patekti į Europos lygos grupių etapą. Žinau, kad bus labai sunku, bet futbole visko atsitinka.“

„Sūduvos“ ir „Spartaks“ pirmosios rungtynės bus žaidžiamos šį ketvirtadienį 19 val. Rygos „Skonto“ stadione, atsakomosios – rugpjūčio 16-ąją Marijampolės „Arvi“ arenoje.