Po sekmadienio rungtynių, pasibaigusių „Sūduvos“ pergale 3:0, „Kauno Žalgirio“ treneris Mindaugas Čepas pakeitė komandos vartininkus – Deividas Mikelionis vietą vartuose užleido Martynui Matuzui. Panašu, kad tai suteikė norimą efektą.

Tiesa, marijampoliečiai pirmame kėlinyje itin grėsmingais išpuoliais nepasižymėjo, o didžiausią pavojų varžovams tradiciškai kėlė po standartinių situacijų. Semiras Kerla galva smūgiavo greta vartų, o Algio Jankausko muštas kamuolys atsimušė į skersinį.

Kauniečiai atsakė pavojingais tolimais Joao Figueiredo ir Aurimo Raginio smūgiais po greitų atakų. Pirmu atveju padirbėti teko „Sūduvos“ vartininkui Ivanui Kardumui, antru – kamuolys skriejo virš skersinio.

"Kauno Žalgiris" - "Sūduva" / Foto: Linas Žemgulis

Įsibėgėjant antram kėliniui, „Kauno Žalgirio“ futbolininkai nubaudė čempionus. 61 minutę Markas Beneta tiksliu perdavimu baudos aikštelėje surado Pijų Širvį, šis pasitaisė kamuolį ir po akimirkos nuginklavo I. Kardumą – 1:0.

Po praleisto įvarčio „Sūduvos“ treneris Vladimiras Čeburinas į kovą metė Gersoną Acevedo ir Robertą Vėževičių. Jų pasirodymas aikštėje padėjo sūduviečiams dar labiau perimti iniciatyvą. 82 minutę po G. Acevedo perdavimo gerą galimybę turėjo S. Kerla, tačiau bosnis smūgiavo greta virpsto.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai gynėsi kompaktiškai ir neskubindami įvykių, išsaugojo kuklią persvarą. „Sūduvą“ jie nugalėjo po 9 pralaimėjimų tarpusavio rungtynėse serijos.

Kauniečių pergalė palanki Vilniaus „Žalgirio“ komandai, kuri sėkmingai sužaidusi atidėtas savo turo rungtynes galėtų sumažinti atsilikimą nuo „Sūduvos“ iki 5 taškų.

Rungtynių statistika

„Kauno Žalgiris“ – Marijampolės „Sūduva“ 1:0 (0:0)

Įvarčiai: P. Širvys (61)

Geltonos kortelės: nėra

„Kauno Žalgiris“: M. Matuzas, M. Beneta, A. Klimavičius, P. Širvys, G. Zagurskas, E. Kloniūnas, J. Mamajevas (86 min. E. Mickevičius), S. Paulius, L. Pilibaitis, A. Raginis, J. Figueiredo (89 min. E. Mockus).

„Sūduva“: I. Kardumas, A. Švrljuga, S. Kerla, A. Jankauskas, V. Slavickas, A. Živanovičius, P. Leimonas (68 min. G. Acevedo), O. Verbickas, G. Matulevičius, R. Cicilia (68 min. R. Vėževičius), M. Topčagičius.

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):