Belgai buvo priversti vytis varžovus, nes 24 min. Kosta Riką į priekį išvedė Bryanas Ruizas.

Dar pirmame kėlinyje belgai suspėjo išlyginti rezultatą: 31 min. pasižymėjo puolėjas Driesas Mertensas, o 42 min. tiksliai smūgiavo Romelu Lukaku.

Po pertraukos jo įvartis padidino belgų persvarą (50 min.), o pergalę įtvirtino sezoną Dortmundo „Borussia“ ekipoje užbaigęs Michy Batshuayi (64 min.).

Belgai pasaulio čempionate varžysis G grupėje kartu su Panamos, Anglijos ir Tuniso rinktinėmis.

Belgai planetos pirmenybėse startuos birželio 18 d. mače su Panama. Kosta Rika varžysis E grupėje kartu su Brazilija, Serbija ir Šveicarija.

Kitose vakaro rungtynėse Senegalas 2:0 pranoko Pietų Korėją. Senegalas kovos H pogrupyje kartu su Kolumbija, Lenkija ir Japonija.

Pietų Korėja varžysis F grupėje su vokiečiais, švedais ir Meksika.

Rezultatai

Belgija 4 – 1 Kosta Rika

24 min. [0:1] Bryanas Ruizas
31 min. [1:1] Driesas Mertensas
42 min. [2:1] Romelu Lukaku
50 min. [3:1] Romelu Lukaku
64 min. [4:1] Michy Batshuayi

Senegalas 2 – 0 Pietų Korėja

67 min. [1:0] Kim Young-Gwon (į savo vartus)
90+1 min. [2:0] Moussa Konate