Pirmame kėlinyje 32 min. šeimininkus į priekį išvedė Giorgianas De Arrascaetam, po pertraukos 54 min. rezultatą padvigubino Luisas Suarezas, pergalę įtvirtino Jose Gimenezo įvartis (73').

Tai buvo trečiosios šiemet draugiškos urugvajiečių rungtynės. Kovo pabaigoje Kinijoje Urugvajus 2:0 įveikė Čekiją ir 1:0 – Velsą.

Urugvajus pasaulio čempionate varžysis A grupėje kartu su pirmenybių šeimininke Rusija, Saudo Arabija ir Egiptu. Pirmą mačą Pietų Amerikos atstovai žais birželio 15 d. su Egiptu.

Urugvajus 3 – 0 Uzbekistanas

32 min. [1:0] Giorgianas De Arrascaeta
54 min. [2:0] Luisas Suarezas
73 min. [3:0] Jose Gimenezas
79 min. – raudona kortelė, Akramjonas Komilovas (Uzbekistanas)