„Barcelona“ pretendavo tapti vienintele komanda, kuri Top-5 lygose per sezoną nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir iki šio pasiekimo katalonams trūko labai nedaug.

Visgi lemtinga tapo išvyka į Valensiją ir akistata su čempionato vidutinioke „Levante“ ekipa.

„Barcelonai“ šiame mače nepadėjo jos lyderis Lionelis Messi.

„Levante“ gretose Emmanuelis Boatengas tapo pirmuoju futbolininku, kuris pelnė „hat-tricką“ į „Barcelona“ vartus nuo 2005 metų, kai tą padarė „Villareal“ puolėjas Diego Forlanas.

Beje, „Levante“ šio katalonų klubo nebuvo įveikusi nuo 1964-ųjų.

Sekmadienio „La Liga“ rezultatai:

„Espanyol“ 4 – 1 „Malaga“

8 min. [1:0] Gerard Moreno
27 min. [2:0] Sergio Garcia
30 min. [3:0] Leo Baptistao
39 min. [3:1] Adrian Gonzalez
79 min. [4:1] Pablo Piatti (11 m baudinys)

„Levante“ 5 – 4 „Barcelona“

9 min. [1:0] Emmanuelis Boatengas
30 min. [2:0] Emmanuelis Boatengas
38 min. [2:1] Philippe Coutinho
46 min. [3:1] Enis Bardhi
49 min. [4:1] Emmanuelis Boatengas
56 min. [5:1] Enis Bardhi
59 min. [5:2] Philippe Coutinho
64 min. [5:3] Philippe Coutinho
71 min. [5:4] Luisas Suarezas (11 m baudinys)

„La Liga“ rikiuotė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):