Maximas Plakuschenko 28 min. „Hapoel“ ekipą išvedė į priekį, tačiau iškart po minutės rezultatą išlygino Anthony Warrenas.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1:1, tad ekipos žaidė pratęsimą. Jo metu 105 min. „Hapoel“ vėl atsidūrė priekyje po Samuelio Scheimanno įvarčio, o pergalę 120 min. įtvirtino Alonas Turgemanas – 3:1.

Taurės laimėtojai iškovojo teisę žaisti Europos lygos atrankos turnyre.

Verta prisiminti E. Šetkaus nuopelnus kovojant dėl vietos finale.

Pusfinalio mačo tarp Haifos klubo ir Raananos „Hapoel“ pagrindinis laikas bei pratęsimas baigėsi lygiosiomis 0:0, tad viskas sprendėsi 11 metrų baudinių serijoje.

Čia 32-ejų metų lietuvis atrėmė tris 11 metrų baudinius ir išvedė savo ekipą į finalą.

Rezultatas

Jeruzalės „Beitar“ 1 – 3 Haifos „Hapoel“

28 min. [0:1] Maxim Plakushchenko
29 min. [1:1] Anthony Warren
105 min. [1:2] Samuel Scheimann
120 min. [1:3] Alonas Turgemanas