Namuose žaidę andalūzai pirmame kėlinyje susikrovė dviejų įvarčių pranašumą.

Iš pradžių S. Ramosas nesugebėjo sulaikyti greitos atakos smaigalyje atsidūrusio Wissamo Ben Yeddero, vėliau gynėjų klaida pasinaudojo Miguelis Layunas.

58-ą min. Lucaso Vazquezo uždirbtą 11 m baudinį pabandęs realizuoti S. Ramosas pataikė į skersinį.

84-ą min. karališkojo klubo kapitonas, bandydamas išmušti kamuolį, nukreipė jį į savus vartus.

Per likusį laiką Borja Mayoralis spėjo sušvelninti rezultatą, o už abejotiną pražangą prieš Theo Hernandezą teisėjui skyrus dar vieną 11 m baudinį, S. Ramosas gavo progą pasitaisyti ir šįsyk smūgiavo tiksliai.

Tačiau tai gynėjui atnešė mažai paguodos: „Real“ pralaimėjo 2:3 ir apsunkino savo padėtį kovoje dėl antros vietos su principiniais varžovais Madrido „Atletico“.

Likus dviem turams iki čempionato pabaigos, pastarieji turi 75 taškus ir trimis lenkia „Real“.

Tuo metu čempionų titulą jau užsitikrinusi „Barcelona“ neturėjo jokio vargo rungtynėse su „Villarreal“.

Pirmą dublį katalonų gretose pelnė Ousmane'as Dembele, po įvartį pridėjo Philippe'as Coutinho, Paulinho ir Lionelis Messi, o „Barca“ namuose 5:1 sutriuškino kelialapio į UEFA Europos lygą vis dar siekiančius varžovus.

Šeštą vietą užimantį „Villarreal“ (57 tšk.) nuo laipteliu žemiau žengiančios „Sevilla“ dabar skiria trys taškai.

Rezultatai

„Barcelona 5 – 1 Villarreal“
11' [1 – 0] Philippe'as Coutinho
16' [2 – 0] Paulinho
45' [3 – 0] Lionelis Messi
54' [3 – 1] Nicola Sansone
87' [4 – 1] Ousmane'as Dembele
90' [5 – 1] Ousmane'as Dembele

„Sevilla 3 – 2 Real“
26' [1 – 0] Wissamas Ben Yedderas
45' [2 – 0] Miguelis Layunas
84' [3 – 0] Sergio Ramosas (į savo vartus)
87' [3 – 1] Borja Mayoralis
90' [3 – 2] Sergio Ramosas (iš 11 m)