UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje apmaudžiai neperkopę „Roma“ komandos ketvirtfinalio barjero „Barcelonos“ futbolininkai toliau sėkmingai žingsniuoja Ispanijos čempionų titulo link.

Su 82 taškais „Barca“ yra vienvaldis „La Liga“ lyderis. Arčiausiai esantis Madrido „Atletico“ klubas savo sąskaitoje turi 68 taškus, trečia žengia „Valencia“ komanda su 65, ketvirta – Madrido „Real“ su 64 taškais.

Rungtynėse su „Valencia“ katalonai stebint beveik 70 tūkst. žiūrovų „Camp Nou“ stadione jau pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį po Luiso Suarezo (15 min.) ir Samuelio Umtiti (51 min.) įvarčių. Svečiams paguodos įvartį nuo 11 m žymos 87 min. pelnė Danielis Parejo.

39 rungtynes iš eilės be pralaimėjimų sužaidę katalonai pagerino San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipos rekordą, pasiektą 1979-1980 metais. Pastaroji be pralaimėjimų nužingsniavo 38 rungtynes iš eilės.

„Barcelona“ 2 – 1 „Valencia“

15' [1 – 0] Luisas Suarezas
51' [2 – 0] Samuelis Umtiti
87' [2 – 1] Danielis Parejo (11 m b.)

Kitos šeštadienio rungtynės:

„Sevilla“ 2 – 2 „Villarreal“

36' [0 – 1] Danielis Raba
51' [0 – 2] Carlosas Bacca
62' [raudonoji kortelė] Wissamas Ben Yedderas
76' [raudonoji kortelė] Jaume Costa
77' [0 – 2] Nolito (neralizuotas 11 m baudinys)
78' [1 – 2] Nolito
82' [2 – 2] Stevenas Nzonzi

„Las Palmas“ 0 – 1 „Real Sociedad“

21' [0 – 1] Mikelis Oyarzabalas

„Leganes“ 1 – 0 „Celta Vigo“

63' [1 – 0] Guerrero

„Athetic Bilbao“ 2 – 3 „Deportivo La Coruna“

6' [0 – 1] Adrianas Lopezas
14' [0 – 2] Adrianas Lopezas
48' [1 – 2] Raulis Garcia
53' [1 – 3] Borja Valle
72' [2 – 3] Markelas Susaeta

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)