Mančesterio ekipa šeštadienį ketvirtfinalio rungtynėse namuose 2:0 eliminavo „Brighton&Hove Albion“ komandą.

Šeštadienį Mančesteryje gausiai snigo, todėl šį susitikimą netgi buvo svarstoma atidėti.

Vis dėlto rungtynės įvyko, o jų pradžioje futbolininkai žaidė intensyviai sningant.

Pirmąjį mačo įvartį 37-ąją minutę mušė gerą sportinę formą pastaruoju metu demonstruojantis Romelu Lukaku, galva nukreipęs kamuolį į vartus po Nemanja Matičiaus perdavimo.

Antrajame kėlinyje galva mušė jau ir pats N. Matičius, smūgiavęs po Ashley Youngo perdavimo ir įtvirtinęs „Manchester United“ pergalę.

Įdomu, jog Jose Mourinho kariauna kamuolį valdė 61 proc. mačo laiko, bet atliko daugiau nei dvigubai mažiau smūgių – 8 prieš 17.

Sekmadienį bus žaidžiami dar du ketvirtfinaliai. „Southampton“ kovos su „Wigan“, o „Leicester City“ – su Londono „Chelsea“.