Po pergalės „Tottenham Hotspur“ savo sąskaitoje turi 58 taškus ir užima 4-ą vietą. „Huddersfield“ komanda su 30 taškų lieka 15-oje pozicijoje.

Paskutiniame šeštadienio mače „Liverpool“ namuose priėmė Rafaelio Benitezo vadovaujamus „Newcastle United“ futbolininkus. R. Benitezą „Liverpool“ sirgaliai priėmė šiltai ir negailėjo aplodismentų strategui, kuris Liverpulio klubui vadovavo 2004-2010 metais.

Pirmo kėlinio pabaigoje 40 min. šeimininkus į priekį išvedė Mohamedas Salah. Antrame kėlinyje Jurgeno Kloppo vadovaujamos ekipos pergalę 55 min. įtvirtino Sadio Mane.

„Liverpool“ varžovus įveikė 2:0 ir su 60 taškų pakilo į antrą turnyro lentelės vietą. „Newcastle United“ su 29 taškais užima 16-ą poziciją.

Įvartį pelnęs egiptietis M. Salah pavijo „Premier“ lygos rezultatyviausią žaidėją Harry Kane'ą, abu puolėjai iš viso pasižymėjo po 24 kartus.

Maža to, M. Salah tapo rezultatyviausiu „Liverpool“ žaidėju klubo istorijoje, kuris per sezoną pelnė 31 įvartį ir daugiau. Pagal šią statistiką jis pralenkė Luisą Suarezą, kuris vieno „Liverpool“ sezono metu buvo pelnęs 31 įvartį.

„Premier“ lygos 29 turo rungtynės

„Burnley“ 2 – 1 „Everton“

20 min. [0:1] Cenk Tosun
56 min. [1:1] Ashley Barnes
80 min. [2:1] Chris Wood
86 min. – Ashley Williamsas, raudona kortelė („Everton“)

„Leicester City“ 1 – 1 „AFC Bournemouth“

35 min. [0:1] Joshua King
90 min. [1:1] Riyadas Mahrezas

„Southampton“ 0 – 0 „Stoke City“

„Swansea City“ 4 – 1 „West Ham United“

8 min. [1:0] Sung-Yueng Ki
32 min. [2:0] Mike van der Hoorn
48 min. [3:0] Andy King
63 min. [4:0] Jordan Ayew (11 m baudinys)
79 min. [4:1] Michail Antonio

„Tottenham Hotspur“ 2 – 0 „Huddersfield Town“

27 min. [1:0] Heung-Min Son
54 min. [2:0] Heung-Min Son

„Watford“ 1 – 0 „West Bromwich Albion“

77 min. [1:0] Troy Deeney

„Liverpool“ 2 – 0 „Newcastle United“

40 min. [1:0] Mohamedas Salah
55 min. [2:0] Sadio Mane

„Premier“ lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):