Tik „Manchester City“ susitiko su kitu „Premier“ lygos klubu, namuose priėmė „Burnley“ ekipą.

25 min. svečius į priekį išvedė Ashley Barnesas ir po pirmo kėlinio „Premier“ lygos lyderiai atsiliko 0:1.

Tačiau antrame kėlinyje šeimininkai pelnė keturis įvarčius be atsako ir iškovojo įtikinamą pergalę 4:1.

Dubliu pasižymėjo Sergio Aguero (56', 58'), po kartą tiksliai smūgiavo Leroy Sane (71') ir Bernardo Silva (82').

Blankiai žaidusi „Chelsea“ svečiuose be įvarčių 0:0 išsiskyrė su „Norwich City“ ekipa. Šios poros laimėtojas paaiškės atsakomosiose rungtynėse Londone, „Stamford Bridge“ arenoje.

Tikrą šventę sirgaliams padovanojo ketvirtos pagal pajėgumą („League 2“) „Coventry City“ ekipa, kuri namuose 2:1 palaužė „Premier“ lygos atstovus – „Stoke City“ klubą.

24 min. šeimininkus į priekį išvedė Jordanas Willisas, po pertraukos 54 min. po 11 n baudinio rezultatą išlygino Charlie Adamas.

Pergalę Koventrio miesto komandai lėmė 68 min. Jacko Grimmerio įvartis.

Visi Anglijos taurės („FA Cup“) trečio etapo rezultatai (lygiosiomis sužaidusios komandos turės žaisti atsakomąsias rungtynes varžovų aikštėje):

„Fleetwood Town“ 0 – 0 „Leicester City“

„Middlesbrough“ 2 – 0 „Sunderland“

„AFC Bournemouth“ 2 – 2 „Wigan Athletic“

„Aston Villa“ 1 – 3 „Peterborough United“

„Birmingham City“ 1 – 0 „Burton Albion“

„Blackburn Rovers“ 0 – 1 „Hull City“

„Bolton Wanderers“ 1 – 2 „Huddersfield Town“

„Brentford“ 0 – 1 „Notts County“