Vokietijos čempionai Miuncheno „Bayern“ svečiuose 1:0 palaužė „Stuttgart“. Vienintelį įvartį 79-ąją minutę įmušė Thomasas Mulleris.

Dramatiškiau klostėsi mačas Dortmunde, kur po permainų trenerio poste įsivažiuojantys vietos „Borussia“ futbolininkai 2:1 įveikė „Hoffenheim“.

Peterio Stogerio auklėtiniai 21-ąją minutę praleido pirmieji, tačiau 63-ąją minutę rezultatą išlygino Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas, o mačo didvyriu tapo Christianas Pulisicas.

JAV metų futbolininku pripažintas saugas 89-ąją minutę gražiai pergudravo vartininką ir pelnė pergalingą įvartį.

„Borussia“ ekipa su 30 taškų grįžo į trečiąją čempionato vietą, o nuo pirmaujančios „Bayern“ komandos ją skiria 13 taškų.

Kiti rezultatai:

Augsburg” 3 - 3 Freiburg”

Eintracht Frankfurt” 2 - 2 Schalke 04”

Cologne” 1 - 0 Wolfsburg”

Werder” 2 - 2 Mainz 05”

„Bundesliga“ turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

18.FC Koln17131310:326

„Serie A“ čempionate pasikeitė pirmaujanti komanda, nes lyderė Milano „Inter“ namuose 1:3 krito prieš „Udinese“ ir patyrė pirmąją sezono nesėkmę.

Po Mauro Icardi įvarčio 15-ąją minutę rezultatas tapo lygus 1:1, tačiau 61-ąją ir 77-ąją minutėmis šeimininkus paskandino Rodrigo De Paulas ir Antoninas Barakas.

Į pirmąją vietą sugrįžo „Napoli“ futbolininkai, kurie tokiu pačiu rezultatu 3:1 svečiuose pranoko „Torino“.

„Napoli“ visas varžovų viltis sudaužė jau pačioje rungtynių pradžioje. Po Kalidou Koulibaly, Piotro Zielinskio ir Mareko Hamšiko tikslių smūgių rezultatas buvo 3:0 sužaidus vos pusvalandį.

„Napoli“ šiuo metu yra iškovojusi 42, o „Inter“ – 40 taškų. Milano ekipą sekmadienį aplenkti gali 38 taškus turinti Turino „Juventus“ komanda.

Atkakliausias mūšis vyko Italijos sostinėje, kur vietos „AS Roma“ tik per pridėtą laiką Fazio pelnyto įvarčio dėka 1:0 palaužė „Cagliari“.