Mačo pradžia paženklinta dviem įvarčiais į Londono „Arsena“ vartus: 4 min. svečius į priekį išvedė Antonio Valencia, o 11 min. stadioną nutildė Jesse Lingardas – 0:2.

Nors kėlinio pabaigoje „Arsenal“ buvo užgulusi varžovų vartus, tačiau nuo įvarčio Jose Mourinho auklėtinius neretai gelbėjo ir sėkmė.

Po pertraukos 49 min. „Arsenal“ sirgaliams vilties „įpūtė“ Alexandre Lacazette įvartis – 1:2.

Tačiau 63 min. greita „Manchester United“ ataka baigėsi J. Lingardo įvarčiu, o jam puikų perdavimą atliko Polis Pogba.

Tas pats P. Pogba pasižymėjo 74 min., tik ne įvarčiu įvarčiu ar rezultatyviu perdavimu, o už šiurkščią pražangą prieš save išvydo raudoną kortelę.

Nors „Man United“ liko mažumoje, Arseno Wengero auklėtiniams nepavyko pakeisti rungtynių rezultato sau naudinga linkme.

Anglijos „Premier“ lygos 15-as turas startavo sąlyginai lengva Londono „Chelsea“ pergale prieš „Newcastle United“ futbolininkus, nors mačo pradžioje Antonio Contes auklėtiniai buvo priversti vytis į priekį išsiveržusius svečius. 12 min. „Chelsea“ sirgalius nutildė Dwightas Gayle'as.

Tačiau kėlinio viduryje 21 min. rezultatą išlygino Edenas Hazardas, o 33 min. rezultatą šeimininkų naudai persvėrė Alvaro Morata.

Po pertraukos 74 min. tas pats belgas E. Hazardas įtvirtino „Chelsea“ pranašumą – 3:1.

Po praleisto įvarčio svečiai nebeatsitiesė ir rungtynių pabaigoje neturėjo jokių galimybių pakovoti bent dėl taško.

Įspūdingą pergalę pasiekė Jurgeno Kloppo auklėtiniai: „Liverpool“ svečiuose net 5:1 (3:0) sutriuškino „Brighton“ futbolininkus.

Visi šeštadienio „Premier“ lygos rezultatai

„Arsenal“ 1 – 3 „Man United“

4 min. [0:1] Antonio Valencia

11 min. [0:2] Jesse Lingardas

49 min. [1:2] Alexandre Lacazette

63 min. [1:3] Jesse Lingardas

74 min. – Polis Pogba, raudona kortelė

„Chelsea“ 3 – 1 „Newcastle United“

12 min. [0:1] Dwightas Gayle'as

21 min. [1:1] Edenas Hazardas

33 min. [2:1] Alvaro Morata

74 min. [3:1] Edenas Hazardas

„Brighton“ 1 – 5 „Liverpool“

30 min. [0:1] Emre Canas

32 min. [0:2] Roberto Firmino

48 min [0:3] Roberto Firmino

51 min. [1:3] Glennas Murray

87 min. [1:4] Philippe Coutinho

89 min. [1:5] Lewisas Dunkas

„Everton“ 2 – 0 „Huddersfield Town“

47 min. [1:0] Gylfi Sigurdsson

73 min. [2:0] Dominicas Calvert-Lewin

„Leicester City“ 1 – 0 „Burnley“

6 min. [1:0] Demarai Gray

„Stoke City“ 2 – 1 „Swansea City“

3 min. [0:1] Wilfiredas Boy

36 min. [1:1] Xherdanas Shaqiri

40 min. [2:1] Mame Biramas Dioufas

„Watford“ 1 – 1 „Tottenham Hotspur“

13 min. [1:0] Christian Kabasele

25 min. [1:1] Heung-Min Sonas

„West Bromwich Albion“ 0 – 0 „Crystal Palace“

„Arsenal“ 1 – 3 „Manchester United“