Barselonoje pirmame kėlinyje svečius į priekį 20 min. išvedė Iago Aspas, tačiau šeimininkai netrukus atsakė tuo pačiu: tiksliai 22 min. smūgiavo Lionelis Messi.

Po pertraukos 62 min. „Barceloną“ į priekį išvedė Luizas Suarezas.

Su tokiu rungtynių scenarijumi nesitaikstė svečiai, kurie 70 min. išlygino rezultatą: kamuolį į vartus nukreipė Maximiliano Gomezas.

Teisėjas prie pagrindinio laiko pridėjo papildomas 6-ias minutes, tačiau nei šeimininkams, nei svečiams darkart pasižymėti nepavyko.

Čempionate pirmaujančios „Barcelonos“ sąskaitoje – 36 taškai, „Celta Vigo“ su 18 taškų užima 8-ą vietą.

Antroje vietoje esanti „Valencia“ turi 31 tašką, tačiau dar savo rungtynes žais sekmadienį. 3-ioje pozicijoje esančio Madrido „Atletico“ kraityje – 30 taškų, ketvirtas Madrido „Real“ – 28 taškai.

Rezultatas

„Barcelona“ 2 – 2 „Celta“

20 min. [0:1] Iago Aspas

22 min. [1:1] Lionelis Messi

62 min. [2:1] Luisas Suarezas

70 min. [2:2] Maximiliano Gomezas

Kitos 14 turo šeštadienio rungtynės:

Madrido „Atletico“ 2 – 1 San Sebastiano „Real Sociedad“

29 min. [0:1] Willianas Jose(11 m baudinys)
63 min. [1:1] Filipe Luis
87 min. [2:1] Antoine Griezmann

„Sevilla“ 2 – 0 La Korunjos „Deportivo“

45 min. [1:0] Wissam Ben Yedder
78 min. [2:0] Michael Krohn-Dehli

Bilbao „Athletic“ 0 – 0 Madrido „Real“

86 min. – Sergio Ramosas, raudona kortelė

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)