Pirmojo kėlinio pabaigoje „Man United“ turėjo gerą progą pasižymėti, tačiau svečiai sėkmingai apsigynė.

Antrame kėlinyje į aikštę Jose Mourinho į aikštę metė ir Zlataną Ibrahimovičių.

Ir aikštės šeimininkų pastangos atnešė sėkmę: 66 min. po rikošeto nuo „Brighton“ gynėjo Lewiso Dunko kojos kamuolys atsidūrė svečių vartuose.

Po praleisto įvarčio „Brighton“ futbolininkai dažniau kontroliavo kamuolį, tačiau šeimininkai sėkmingai apsigynė ir iškovojo 9-tą pergalę „Premier“ lygoje.

Po jos „Man United“ kraityje turi 29 taškus ir užima 2-tą vietą, lygoje pirmauja „Manchester City“ (34 tšk.).

„Tottenham Hotspur“ namuose buvo priversta vytis svečius iš Vest Bromičiaus: „West Bromwich Albion“ gretose 4 min. ekipą į priekį išvedė Jose Salomonas Rondon. Tik 74 min. rezultatą išlygino Harry Kane, tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti šeimininkams.

„Tottenham“ ekipa po lygiųjų savo kraityje turi 24 taškus ir užima 5-tą vietą, „West Bromwich Albion“ – 11 taškų ir 17-ta pozicija.

Pirmauja „Man City“ – 34 taškai. Pastarasis klubas sekmadienį susitiks su „Huddersfield Town“ ekipa.

Šeštadienio paskutinėje „Premier“ lygos akistatoje ginklus surėmė „Liverpool“ ir „Chelsea“ ekipos. Namuose rungtyniavusi Liverpulio ekipa buvo arčiau pergalės, kai šeimininkų gretose pasižymėjo Mohamedas Salah.

10-tą kartą „Premier“ lygoje pasižymėjęs futbolininkas savo elgesiu galėjo nustebinti žiūrovus: egiptietis po įvarčio laikėsi gana santūriai ir ramiai, o jį netrukus apsupo komandos draugai.

Tačiau įgytos persvaros Jurgeno Kloppo auklėtiniai neišlaikė: 85 min. rezultatą išlygino aikštėje po keitimo tik 83 min. pasirodęs Wilianas. Į baudos aikštelę įsiveržęs saugas kamuolį „pakabino“ link vartų, matyt, tikėdamasis, kad jis pasieks kurį nors komandos draugą, tačiau šis perskriejo vartininką ir suspurdėjo vartų tinkle.

Visi rezultatai

Crystal Palace“ 2 – 1 „Stoke City

53 min. [0:1] Xherdanas Shaqiri

56 min. [1:1] Ruben Loftus-Cheek

90 min. [2:1] Mamadou Sakho

„Manchester United“ 1 – 0 „Brighton“

66 min. [1:0] Lewisas Dunkas (į savo vartus)

„Newcastle United“ 0 – 3 „Watford“

19 min. [0:1] Will Hughes

45 min. [0:2] DeAndre Yedlin (į savo vartus)

62 min. [0:3] Andre Gray

Swansea City“ 0 – 0 „AFC Bournemouth

Tottenham Hotspur“ 1 – 1 „West Bromwich Albion“

4 min. [0:1] Jose Salomon Rondon

74 min. [1:1] Harry Kane'as

Liverpool“ – „Chelsea“

66 min. [1:0] Mohamed Salah

85 min. [1:1] Willian

„Premier“ lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti, praleisti įvarčiai, įvarčių santykis, taškai):