„Monaco“ du kartus pirmame kėlinyje lygino rezultatą, tačiau galiausiai neįstengė išlaikyti lygiųjų. Čempionų titulą ginantis klubas taip pat prarado galimybę išsilaikyti arčiau lygoje pirmaujančios PSG komandos.

Antrą pralaimėjimą šį sezoną patyręs „Monaco“ „Ligue 1“ turnyro lentelėje po 9 rungtynių su 19 taškų žengia antras, o rungtynėmis mažiau sužaidęs PSG su 22 taškais – pirmas. Į trečią vietą pakilo „Lyon“ – 16 taškų.

„Lyon“ 3 – 2 „Monaco“

11' [1 – 0] Mariano Diazas
17' [1 – 1] Rony Lopesas
23' [2 – 1] Nabilas Fekiras
34' [2 – 2] Adama Traore
90+4' [3 – 2] Nabilas Fekiras

Paskutinę minutę pergalę Vokietijoje išplėšė „VfB Stuttgart“ komanda – penktadienį vienintelėse Bundeslygos rungtynėse 2:1 įveikė „FC Koln“ futbolininkus.

Su šia pergale Štutgarto ekipa nutraukė prakeiksmą – pirmą kartą tarpusavio dvikovose nuo 1996 metų rugsėjo laimėjo aikštės šeimininkai.

Prieš 21 metus „VfB Stuttgart“ savo aikštėje triumfavo 4:0, o prie komandos vairo tuomet stovėjo ne kas kitas, o dabartinis Vokietijos rinktinės strategas Joachimas Lowas.

Penktadienį Štutgarto komandos pergalę lėmė Chadraco Akolo įvartis.

„VfB Stuttgart“ (10 taškų) turnyro lentelėje užima 10-ą vietą, o „FC Koln“ (1 taškas) lieka be pergalių – paskutinis 18-as.

„VfB Stuttgart“ 2 – 1 „FC Koln“

38' [1 – 0] Anastasios Donis
77' [1 – 1] Dominique'as Heintzas
90+4' [2 – 1] Chadracas Akolo

Vienintelės Ispanijos lygos rungtynės penktadienį tarp vidutiniokių „Levante“ ir „Espanyol“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis.