Svečiai pirmavo po čeko Pavelo Kaderabeko įvarčio pačioje susitikimo pradžioje, bet „Ludogorec“ atsakė komandos kapitono Svetoslavo Djakovo ir olando Jody Lukoki taikliais smūgiais.

Pirmame ture bulgarai sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Stambulo „Bašakšehir“ (Turkija) ir dabar savo sąskaitoje turi 4 taškus bei užima antrą vietą C grupėje, nusileisdami abejas rungtynes laimėjusiam „Braga“ (Portugalija) klubui.

Primename, kad vasarą Europos turnyrų atrankoje „Ludogorec“ eliminavo dvi Lietuvos komandas. Iš pradžių Čempionų lygoje Razgrado klubas pranoko Vilniaus „Žalgirį“, vėliau, pats iškritęs iš pajėgiausių varžybų, užtrenkė duris Marijampolės „Sūduvai“ į Europos lygos grupių etapą.

L grupėje Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) namuose po dviejų Aleksandro Kokorino įvarčių 3:1 palaužė Ispanijos pirmenybių vidutiniokę San Sebastiano „Real Sociedad“.

F grupėje „hat-trick'ą“ pasiekė į Portugalijos rinktinę pakviestas saugas Manuelis Fernandesas, nukalęs pergalę 3:0 savoje aikštėje rungtyniavusiam Maskvos „Lokomotiv“ (Rusija) prieš „Zlin“ (Čekija) futbolininkus.

H grupėje ne stipriausios sudėties Baltarusijoje žaidęs Londono „Arsenal“ (Anglija) pasismagino įvarčiais rungtynėse su Borisovo BATE. Arsene'o Wengero auklėtiniai laimėjo 4:2. Dusyk svečių gretose pasižymėjo Theo Walcottas.

Rezultatai

A grupė

„Astana“ 1 – 1 Prahos „Slavia“
18' [0 – 1] Michaelas Ngadeu-Ngadjui
42' [1 – 1] Marinas Tomasovas

Tel Avivo „Maccabi“ 0 – 0 „Villarreal“

B grupė

Belgrado „Partizan“ 2 – 3 Kijevo „Dinamo“
34' [1 – 0] Ognjenas Ozegovičius
42' [2 – 0] Leandre Tawamba Kana
54' [2 – 1] Junioras Moraesas
68' [2 – 2] Vitalijus Bujalskis
84' [2 – 3] Junioras Moraesas

Korčės „Skenderbeu“ 1 – 1 Berno „Young Boys“
65' [1 – 0] Ali Sowe
72' [1 – 1] Rogeris Assale

C grupė

„Braga“ 2 – 1 Stambulo „Bašakšehir“
26' [1 – 0] Ahmedas Hassanas Koka
28' [1 – 1] Emre Belozoglu
90' [2 – 1] Fransergio

Razgrado „Ludogorec“ 2 – 1 „Hoffenheim“
2' [0 – 1] Pavelas Kaderabekas
46' [1 – 1] Svetoslavas Djakovas
72' [2 – 1] Jody Lukoki

D grupė

„Milan“ 3 – 2 „Rijeka“
14' [1 – 0] Andre Silva
53' [2 – 0] Mateo Pablo Musacchio
84' [2 – 1] Boadu Maxwell Acosty
90' [2 – 2] Josipas Elezas
90' [3 – 2] Patrickas Cutrone

Atėnų AEK 2 – 2 Vienos „Austria“
28' [1 – 0] Marko Livaja
43' [1 – 1] Christophas Monscheinas
49' [1 – 2] Ismaelis Tajouri-Shradi
90' [2 – 2] Marko Livaja

E grupė

Liverpulio „Everton“ 2 – 2 Limasolio „Apollon“
13' [0 – 1] Adrianas Sardinero Corpa
21' [1 – 1] Wayne'as Rooney
66' [2 – 1] Nikola Vlasičius
88' [2 – 2] Hectoras Yuste

„Lyon“ 1 – 1 Bergamo „Atalanta“
45' [1 – 0] Bertrandas Traore
57' [1 – 1] Alejandro Gomezas

F grupė

Tiraspolio „Sheriff“ 0 – 0 „Kobenhavn“

Maskvos „Lokomotiv“ 3 – 0 „Zlin“
2' [1 – 0] Manuelis Fernandesas (11 m)
6' [2 – 0] Manuelis Fernandesas
17' [3 – 0] Manuelis Fernandesas

G grupė

„Lugano“ 1 – 2 Bukarešto „Steaua“
14' [1 – 0] Mattia Bottani
58' [1 – 1] Constantinas Budescu
64' [1 – 2] Junioras Moraisas

Pilzeno „Viktoria“ 3 – 1 Beer Ševos „Hapoel“
29' [1 – 0] Milanas Petržela
69' [1 – 1] Anthony Nwakaeme
76' [2 – 1] Janas Kopičius
89' [3 – 1] Marekas Bakošas

H grupė

Borisovo BATE 2 – 4 Londono „Arsenal“
9' [0 – 1] Theo Walcottas
22' [0 – 2] Theo Walcottas
25' [0 – 3] Robas Holdingas
28' [1 – 3] Mirko Ivaničius
49' [1 – 4] Olivier Giroud
67' [2 – 4] Michailas Gordeičiukas

„Koln“ 0 – 1 Belgrado „Crvena Zvezda“
30' [0 – 1] Richmondas Boakye

I grupė

„Konyaspor“ 2 – 1 „Vitoria Guimaraes“
24' [1 – 0] Musa Arazas
48' [2 – 0] Deni Milosevičius
74' [2 – 1] Paolo Hurtado

„Salzburg“ 1 – 0 „Marseille“
73' [1 – 0] Munas Dabburas

J grupė

Bilbao „Athletic“ 0 – 1 Luhansko „Zorya“
26' [0 – 1] Igoris Charatinas

„Ostersunds“ 1 – 0 Berlyno „Hertha“
22' [1 – 0] Brwa Nouri (11 m)

K grupė

Romos „Lazio“ 2 – 0 „Zulte-Waregem“
18' [1 – 0] Felipe Caicedo
90' [2 – 0] Ciro Immobile

„Nice“ 3 – 0 Arnheimo „Vitesse“
16' [1 – 0] Alassane Plea
45' [2 – 0] Allanas Saint-Maximinas
82' [3 – 0] Alassane Plea

L grupė

Trondheimo „Rosenborg“ 3 – 1 Skopjės „Vardar“
25' [1 – 0] Nicklasas Bendtneris
56' [2 – 0] Andersas Konradsenas
68' [3 – 0] Vegaras Eggenas Hedenstadas
90' [3 – 1] Juanas Felipe

Sankt Peterburgo „Zenit“ 3 – 1 San Sebastiano „Real Sociedad“
5' [1 – 0] Emiliano Ariel Rigoni
24' [2 – 0] Aleksandras Kokorinas
41' [2 – 1] Diego Llorente
60' [3 – 1] Aleksandras Kokorinas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)