Pirmo kėlinio pabaigoje 44 min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė Rony Lopesas, o po pertraukos „Monaco“ pergalę įtvirtino Radamelis Falcao (51, 67 min.).

Po pergalės „Monaco“ klubas (15) taškais pavijo čempionato lyderį PSG, tačiau paryžiečiai savo turo rungtynes žais sekmadienį, namuose priims Liono „Olympique“ ekipą.

Tuo tarpu „Strasbourg“ klubas po 6-ių mačų savo sąskaitoje turi vos 4 taškus ir užima priešpaskutinę, 19-tą vietą.

Į trečią vietą su 13 taškų pakilo „Saint-Etienne“ ekipa, kuri išvykoje 1:0 palaužė „Dijon“ futbolininkus. Pergalę lėmė 49 min. Jonathano Bamba įvartis.

Sekmadienį bus žaidžiami dar likę keturi šio turo susitikimai.

Rezultatai

„Monaco“ 3 – 0 „Strasbourg“

44 min. [1:0] Rony Lopesas

51 min. [2:0] Radamelis Falcao

67 min. [3:0] Radamelis Falcao

„Dijon“ 0 – 1 „Saint-Etienne“

49 min. [0:1] Jonathanas Bamba

Guingamp“ 1 – 0 „Lille“

90 min. [1:0] Etienne Didotas

„Nantes“ 1 – 0 „Caen“

73 min. [1:0] Andrei Girotto

„Troyes“ 0 – 1 „Montpellier“

33 min. [0:1] Pedro Mendesas

„Ligue 1“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti įv., praleisti įv., įvarčių santykis, taškai):

Italijoje – lengva „Roma“ pergalė

Italijoje trejomis rungtynėmis prasidėjo „Serie A“ IV turas. „Roma“ namuose 3:0 (1:0) sutriuškino Veronos „Hellas“ futbolininkus.

Sostinės klubui pergalę atnešė 22 min. Radja Nainggolano įvartis bei Edino Džeko dublis (33, 61 min.).

Kitose turo rungtynėse „Fiorentina“ 2:1 palaužė „Bologna“ ekipą, o Milano „Inter“ išvykoje 2:0 (0:0) įveikė „Crotone“ komandą. Rungtynių pabaigoje pasižymėjo slovakas Milanas Škriniaras (82 min.) ir kroatas Ivanas Perisičius (90 min.).

Rezultatai

„Crotone“ 0 – 2 Milano „Inter“

82 min. [0:1] Milanas Škriniaras

90 min. [0:2] Ivanas Perisičius

„Fiorentina“ 2 – 1 „Bologna“

51 min. [1:0] Federico Chiesa

52 min. [1:1] Rodrigo Palacio

69 min. [2:1] Germanas Pezzela

„Roma“ 3 – 0 Veronos „Hellas“

22 min. [1:0] Radja Nainggolanas

33 min. [2:0] Edinas Džeko

61 min. [3:0] Edinas Džeko

66 min. – raudona kortelė, Samuelis Souprayenas („Hellas“)

„Serie A“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti įv., praleisti įv., įvarčių santykis, taškai):