3-iame ture bavarai išvykoje 0:2 pralaimėjo „Hoffenheim“ futbolininkams. Šiame ture namuose žaidę „Bayern“ futbolininkai į priekį išsiveržė 11-tą minutę, pasižymėjo Thomas Miulleris.

23 min. rezultatą padvigubino Arjenas Robbenas. Po pertraukos „Bayern“ pergalę įtvirtino Robertas Lewandowskis, pasižymėjęs 50-tą ir 77 min.

Po pergalės „Bayern“ su 9-iais taškais bent jau laikinai pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą. Pirmauja „Hannover 96“ ekipa – 10 taškų. Pastaroji penktadienį savo aikštėje 2:0 (0:0) pranoko „Hamburger SV“ komandą.

„Bundesliga“ V turo šeštadienio rezultatai

Miuncheno „Bayern“ 4 – 0 „Mainz 05“

11 min. [1:0] Thomas Muelleris

23 min. [2:0] Arjenas Robbenas

50 min. [3:0] Robertas Lewandowskis

77 min. [4:0] Robertas Lewandowskis

Frankfurto „Eintracht“ 1 – 2 „Augsburg

20 min. [0:1] Philippas Maxas

76 min. [0:2] Caiuby

79 min. [1:2] Luka Jovičius

VfB Stuttgart“ 1 – 0 „Wolfsburg“

42 min. [1:0] Chadracas Akolo

Brėmeno „Werder“ 1 – 2 Gelzenkircheno „Schalke“

20 min. [1:0] Ludovic Lamine Sane

22 min. [1:1] Milošas Veljkovičius (į savo vartus)

83 min. [1:2] Leonas Goretzka

Leipzigo „RB Leipzig“ 2 – 2 Menchengladbacho „Borussia“

17 min. [1:0] Timo Werneris

25 min. [1:1] Thorganas Hazardas (11 m baudinys)

31 min. [2:1] Jean-Kevinas Augustinas

61 min. [2:2] Larsas Stindlas

83 min. – raudona kortelė, Naby Keita („Leipzig“)