Svečiai pirmavo 1:0 po 12 min. Ivi Lopezo įvarčio. 36 min. rezultatą išlygino Lucasas Vazquezas.

Verta paminėti, kad 28 min. „Real“ prarado savo vienintelį puolėją – Karimas Benzema dėl traumos nebegalėjo tęsti rungtynių.

Antrame kėlinyje Madrido „Real“ turėjo milžinišką pranašumą kontroliuojant kamuolį (62 proc. prieš 38 proc.), tačiau šeimininkų pastangos atsimušė į patikimą svečių gynybą.

Be to, 89 min. raudoną kortelę užsidirbo Marcelo.

„Levante“ šiemet grįžo į „La Liga“ pirmenybes laimėjusi antrą pagal pajėgumą „La Liga 2“ čempionatą. Sezoną „Levante“ pradėjo pergale 1:0 prieš „Villareal“ komandą, antrame ture pasiekė lygiąsias 2:2 su La Korunjos „Deportivo“ ekipa. Šiuo metu komandos sąskaitoje po trijų turų – 5 taškai.

Tuo tarpu Madrido „Real“ po trijų turų taip pat turi 5 taškus (1 pergalė, 2 lygiosios). Pirmąkart nuo 1995 m. Madrido klubas savo namuose per tris turus neiškovojo nei vienos pergalės.

Abi ekipos su 5-iais taškais dalinasi 4-5 vietomis.

Madrido klubui negalėjo padėti 5-ių rungtynių diskvalifikaciją gavęs Cristiano Ronaldo. Puolėjas jau praleido ketvirtąjį mačą.

Kitose dienos rungtynėse „Valencia“ namuose be įvarčių išsiskyrė su Madrido „Atletico“, „Sevilla“ 3:0 sutriuškino „Eibar“ komandą.

Paskutiniame šeštadienio vakaro mače miesto derbyje „Barcelona“ savo stadione 5:0 (2:0) sutriuškino „Espanyol“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje du įvarčius pelnė Lionelis Messi (26 min. ir 35 min.). Po pertraukos L. Messi pratęsė įvarčių fiestą trečiuoju savo įvarčiu (67 min.), o varžovų triuškininmą pratęsė Gerardas Pique (87 min.) ir Luisas Suarezas (90 min.).

Penktadienį „Leganes“ namuose 1:2 (0:1) nusileido „Getafe“ ekipai.

„La Liga“ 3-io turo rezultatai

Madrido „Real“ 1 – 1 „Levante“

12 min. [0:1] Ivi Lopezas

36 min. [1:1] Lucas Vazquezas

89 min. – raudona kortelė, Marcelo („Real“)

„Valencia“ 0 – 0 Madrido „Atletico“

„Sevilla“ 3 – 0 „Eibar“

46 min. [1:0] Paulo Ganso

76 min. [2:0] Wissam Ben Yedder

90 min. [3:0] Nolito

„Barcelona“ 5 – 0 „Espanyol“

26 min. [1:0] Lionelis Messi

35 min. [2:0] Lionelis Messi

67 min. [3:0] Lionelis Messi

87 min. [4:0] Gerardas Pique

90 min. [5:0] Luisas Suarezas

Penktadienio rezultatas

„Leganes“ 1 – 2 „Getafe“

39 min. [0:1] Mauro Arambarri

65 min. [1:1] Guerrero

83 min. [1:2] Alvaro Jimenezas

Italijoje – užtikrinta „Juventus“ pergalė

Italijos „Serie A“ čempionato vienintelėse 3-iojo turo rungtynėse Turino „Juventus“ savo aikštėje 3:0 (1:0) nepaliko vilčių Veronos „Chievo“ ekipai.

Rezultatas

Turino „Juventus“ 3 – 0 „ChievoVerona“

17 min. [1:0] Perparim Hetemaj (į savo vartus)

58 min. [2:0] Gonzalo Higuain

83 min. [3:0] Paulo Dybala

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)