Namuose žaidusi „AFC Bournemouth“ komanda pirmoji pradžiugino savo sirgalius – įvartį 13-ą minutę pelnė Charlie Danielsas. Tiesa, po aštuonių minučių rezultatą išlygino Gabrielis Jesusas.

Visi kiti įdomiausiai rungtynių reikalai klostėsi antrajame kėlinyje. Tiksliau – pačioje jo pabaigoje: arbitras Mike'as Deanas prie pagrindinio laiko nusprendė pridėti 11-ą minučių.

Per jį buvo išdalintos net keturios geltonos kortelės ir įmuštas pergalingas įvartis. 97-ąją minutę jo autoriumi tapo Raheemas Sterlingas, netrukus už antrąją geltoną kortelę išvarytas iš aikštės.

Rungtynėse, kurias „Man City“ galiausiai laimėjo 2:1, teisėjas iš viso parodė net 11 geltonų kortelių: 5 – šeimininkams, 6 – svečiams iš Mančesterio.

Tris taškus į savo sąskaitą įsidėjo ir kitas Mančesterio klubas – „Man United“ savų žiūrovų akivaizdoje 2:0 įveikė „Leicester City“ ekipą.

Svarstykles savo naudai šeimininkai galėjo persverti ir 53-ią minutę, tačiau Romelu Lukaku nerealizavo 11 metrų baudinio.

Visgi „raudonųjų velnių“ sirgaliai turėjo dėl ko džiaugtis – 70-ą minutę pasižymėjo Marcusas Rashfordas, o 82-ąją įvartį pelnė Marouane'as Fellaini.

Verta pažymėti, kad abu žaidėjai aikštelėje pasirodė tik po keitimo.

„AFC Bournemouth“ 1 – 2 „Manchester City“

„Crystal Palace“ 0 – 2 „Swansea City“

„Huddersfield Town“ 0 – 0 „Southampton“

„Newcastle United“ 3 – 0 „West Ham United“

„Watford“ 0 – 0 „Brighton & Hove Albion“

„Manchester United“ 2 – 0 „Leicester City“