A grupė

Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)
„Manchester United“ (Anglija)
„Basel“ (Šveicarija)
Maskvos CSKA (Rusija)

B grupė

Miuncheno „Bayern“ (Vokietija)
„Paris Saint Germain“ (Prancūzija)
Briuselio „Anderlecht“ (Belgija)
Glazgo „Celtic“ (Škotija)

C grupė

Londono „Chelsea“ (Anglija)
Madrido „Atletico“ (Ispanija)
„AS Roma“ (Italija)
„Qarabag“ (Azerbaidžanas)

D grupė

Turino „Juventus“ (Italija)
„Barcelona“ (Ispanija)
Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija)
Lisabonos „Sporting“ (Portugalija)

E grupė

Maskvos „Spartak“ (Rusija)
„Sevilla“ (Ispanija)
„Liverpool“ (Anglija)
„Maribor“ (Slovėnija)

F grupė

Donecko „Šachtar“ (Ukraina)
„Manchester City“ (Anglija)
„Napoli“ (Italija)
Roterdamo „Feyenoord“ (Olandija)

G grupė

„Monaco“ (Prancūzija)
„Porto“ (Portugalija)
Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija)
„Leipzig“ (Vokietija)

H grupė

Madrido „Real“ (Ispanija)
Dortmundo „Borussia“ (Vokietija)
Londono „Tottenham Hotspur“ (Anglija)
APOEL (Kipras)

Monake taip pat buvo išdalinti keli apdovanojimai. Prezidento prizą gavo ilgametis „Romos“ kapitonas Francesco Totti. Karjerą baigęs 40-metis puolėjas šiuo metu eina klubo direktoriaus pareigas.

Geriausiu Čempionų lygos praėjusio sezono vartininku pripažintas 39-erių metų Turino „Juventus“ žvaigždė Gianluigi Buffonas.

Geriausiu praėjusio sezono gynėju paskelbtas Madrido „Real“ kapitonas Sergio Ramosas.

Geriausio saugo pozicijoje praėjusį sezoną nepakeičiamas buvo dar vienas UEFA Čempionų lygos nugalėtojų atstovas Luka Modričius.

Geriausio puolėjo pozicijoje praėjusį sezoną konkurencijos daug nebuvo – prizą atsiėmė Madrido „Real“ lyderis Cristiano Ronaldo.

UEFA Čempionų lygos sezono žaidėju paskelbtas portugalas C. Ronaldo, o moterų varžybose – olandų puolėja Lieke Martens.


2017–2018 metų UEFA Čempionų lygos kelias į Kijevą:

12/13 rugsėjis: grupių etapas, pirmos rungtynės
26/27 rugsėjis: grupių etapas, antros rungtynės
17/18 spalis: grupių etapas, trečios rungtynės
31 spalis/1 lapkritis: grupių etapas, ketvirtos rungtynės
21/22 lapkritis: grupių etapas, penktos rungtynės
5/6 gruodis: grupių etapas, šeštos rungtynės

11 gruodis: „Top 16“ turnyras, burtų traukimas
13/14 & 20/21 vasaris: „Top 16“ turnyras, pirmos rungtynės
6/7 & 13/14 kovas: „Top 16“ turnyras, atsakomosios rungtynės

16 kovas: ketvirtfinalis, burtų traukimas
3/4 balandis: ketvirtfinalis, pirmos rungtynės
10/11 balandis: ketvirtfinalis, atsakomosios rungtynės

13 balandis: pusfinalis, burtų traukimo ceremonija
24/25 balandis: pusfinalis, pirmos rungtynės
1/2 gegužės: pusfinalis, atsakomosios rungtynės

26 gegužės: finalas („NSK Olimpiyski“, Kijevas)