Pirmasis kėlinys baigės be įvarčių. Tačiau antrajame kėlinyje „Nou Camp“ stadione įvarčių netrūko. 50 min. į savo vartus kamuolį nukreipė Gerardas Pique ir taip „Real“ išsiveržė į priekį 1:0.

58 min. aikštėje po keitimo pasirodė Cristiano Ronaldo, pakeitęs Karimą Benzemą.

Rezultatą 77 minutę nuo 11 metrų žymos išlygino Lionelis Messi, bet po netrukus įvarčiu pasižymėjo C. Ronaldo.

Portugalas sugebėjo per dvi minutes užsidirbti dvi geltonas korteles ir 82 minutę buvo priverstas palikti aikštę.

Visgi ir be jo Madrido klubas sugebėjo triumfuoti – 90-ąją minutę sostinės ekipos pergalę įtvirtin Marco Asensio įvartis.

„Real“ praėjusį sezoną triumfavo Ispanijos pirmenybėse, o „Barcelona“ apgynė Karaliaus taurės čempionų titulą.

Atsakomosios rungtynės Madride bus žaidžiamos rugpjūčio 16-ąją.

Rezultatas:

„Barcelona“ 1 – 3 Madrido „Real“
50' [0 – 1] Gerard Pique
77' [1 – 1] Lionelis Messi (iš 11 metrų baudinio)
80' [1 – 2] Cristiano Ronaldo
82' Cristiano Ronaldo gavo raudoną kortelę – antra geltona
90' [1 – 3] Marco Asensio

Startinės sudėtys:

„Barcelona“: Ter Stegen; Aleix Vidal, Piqué, Umtiti, Jordi Alba; Busquets, Rakitičius, Iniesta; Messi, Suárez, Deulofeu. Atsarginių gretose – Cillessen, Semedo, Denis, Mascherano, Paco Alcacer, Lucas Digne, Sergi Roberto.

„Real“: Navas; Carvajal, Varane, Sergio Ramos, Marcelo; Mateo Kovačič, Casemiro, Toni Kroos; Isco; Gareth Bale, Karim Benzema. Atsarginių gretose – Casilla, Nacho, C. Ronaldo, Theo Hernandez, Lucas V, Asensio, Ceballos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)