„International Champions Cup“ turnyre vykusiame „El Clasico“ mače sirgaliai reginiu nenusivylė – „Barcelona“ po atkaklios kovos 3:2 palaužė Madrido „Real“.

Katalonai šią dvikovą pradėjo itin agresyviai ir vos per septynias minutes pasižymėjo net dukart – po įvartį pelnė Lionelis Messi ir Ivanas Rakitičius.

Vis tik „Real“ nesubyrėjo ir dar iki pertraukos išlygino rezultatą: 14-ą minutę pasižymėjo Mateo Kovačičius, 36-ą Marco Asensio.

O štai lemiamas įvartis krito po pertraukos – „Barcai“ pergalę nulėmė 50-ą minutę sostinės klubo vartų sargą nuginklavęs Gerardas Pique.

„Karališkasis“ klubas šioje akistatoje vertėsi be vis dar atostogaujančio Cristiano Ronaldo pagalbos, o Katalonijos komandos atstovai po pergalės atsiėmė turnyro nugalėtojų trofėjų.

Tuo metu kitose turnyro rungtynėse, vykusiose Nešvilyje, „Manchester City“ futbolininkai 3:0 sutriuškino „Tottenham“ ekipą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Johnas Stonesas (10 min.), Raheemas Sterlingas (73 min.) ir Brahimas Diazas (90+1 min.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)