Pirma į trečiąjį kvalifikacinį atrankos etapą žengė Kazachstano čempionė „Astana“ ekipa. Kazachai antrose rungtynėse namie 1:1 sužaidė su Latvijos čempionais – Jūrmalos „Spartaks“ futbolininkais. Į kitą etapą jie žengė dėka pirmose rungtynėse Latvijoje iškovotos pergalės 1:0.

Abu rungtynių įvarčiai krito po pertraukos. 59 min. šeimininkus į priekį išvedė Patrickas Twumasi, o 72 min. rezultatą išlygino Edgaras Vardanjanas. Dar vienas latvių įvartis kelią į kitą etapą būtų atvėręs svečiams, tačiau išsiveržti į priekį „Spartaks“ nepavyko.

Primename, kad pernai „Astana“ nuskriaudė ir iš varžybų antrame atrankos etape eliminavo „Žalgirį“.

Į kitą atrankos etapą užtikrintai žengė Baltarusijos čempionai – Borisovo BATE futbolininkai, kurie išvykoje 0:1 atsiliko nuo armėnų „Alaškert“, tačiau iškovojo įtikinamą pergalę 3:1. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Maksimas Gordeičiukas. Pirmosios abiejų komandų rungtynės Baltarusijoje baigėsi lygiosiomis 1:1.

Itin panašiai susiklostė ir mačas Makedonijoje, kur Skopjės „Vardar“ 0:1 atsiliko nuo Švedijos čempionų „Malmo FF“, tačiau iškovojo pergalę 3:1 ir eliminavo skandinavus iš turnyro.

Šeimininkų pranašumas galėjo būti ir dar įtikinamesnis, tačiau Juanas Felipe įpusėjus antrajam kėliniui nerealizavo 11 m baudinio. Pirmasis abiejų ekipų mačas Švedijoje taip pat baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pažymėtina, kad „Malmo FF“ komanda „Žalgirį“ iš UEFA Čempionų lygos varžybų antrame atrankos etape eliminavo užpernai.

Į kitą Čempionų lygos atrankos varžybų etapą taip pat žengė „Quarabag“ (Azerbaidžanas), „Rijeka“ (Kroatija), „Hafnafjordur“ (Islandija) ir Belgrado „Partizan“ (Serbija) komandos.

Rezultatai

„Astana“ (Kazachstanas) ***** 1 – 1 Jūrmalos „Spartaks“ (Latvija), I rungtynės 1-0, bendras – 2-1

59' Patrickas Twumasi [1-0]
72' Edgaras Vardanjanas [1-1]

„Alaškert“ (Armėnija) 1 – 3 Borisovo BATE (Baltarusija) *****, I rungtynės 1-1, bendras – 2-4

18' Urošas Nenadovičius [1-0]
23' Michailas Gordeičiukas [1-1]
35' Michailas Gordeičiukas [1-2]
78' Maksimas Volodko [1-3]

Skopjės „Vardar“ (Makedonija) ***** 3 – 1 „Malmo FF“ (Švedija), I rungtynės 1-1, bendras 4-1

16' Markus Rosenbergas [0-1] - iš 11 m
56' Bobanas Grncanovas [1-1]
59' Juanas Felipe („Vardar“) – nerealizuotas 11 m baudinys
61' Tigranas Barsegajanas [2-1]
90+1' Bobanas Nikolovas

„Samtredia“ (Gruzija) 0 – 1 „Qarabag“ (Azerbaidžanas) *****, I rungtynės 0-5, bendras 0-6

22' Willie-Donaldas Guerriera [0-1]

„The New Saints“ (Velsas) 1 – 5 „Rijeka“ (Kroatija)*****, I rungtynės 0-2, bendras 1-7

41' Florentinas Matei [0-1]
54' Mario Gavranovičius [0-2]
61' Alexandras Gorgonas [0-3]
64' Stefanas Ristovskis [0-4]
69' Adrianas Ciesliewczius [1-4]
79' Mario Gavranovičius [1-5]

„Vikingur“ (Farerų Salos) 0 – 2 „Hafnafjordur“ (Islandija)*****, I rungtynės 1-1, bendras 1-3

78' Andreasas Olsenas [„Vikingur“] pašalintas iš aikštės
79' Stevenas Lennonas [0-1] - iš 11 m
90' Thorarrinas Ingi Valdimarssonas [0-2]

Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) 0 – 0 Belgrado „Partizan“ (Serbija), I rungtynės 0-2, bendras 0-2

***** - pateko į trečią atrankos eapą

Vilniaus „Žalgiris“ atsakomąsias rungtynes su Razgrado „Ludogorec“ komanda Bulgarijoje žais trečiadienio vakare.

Be šio mačo, Europos stadionuose trečiadienį bus žaidžiamos dar 9 antrojo atrankos varžybų etapo atsakomosios rungtynės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)