Palanga“ namuose įveikė „Panevėžį“ rezultatu 1:0 (1:0), surinko 26 taškus ir pakilo į antrą vietą. 45-ą min. pergalingą įvartį pelnė Rokas Petrikas. Palangiškiai dar turi dvejas rungtynes atsargoje.

Tuo metu Alytaus „Dainava“ svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su Tauragės „Tauru“ ir su 25 taškais sąskaitoje nusmuko į trečią poziciją. Dzūkai 58-ą min pirmavo 2:0, bet savo persvaros neišsaugojo.

Įspūdingai pergalę išplėšė Utenos „Utenio-2“ komanda. Likus 10 min. iki rungtynių su „Trakų-2“ ekipa pabaigos, uteniškiai namuose buvo dar atsilikę nuo varžovų 1:3, bet per likusį laiką (84-ą, 85-ą ir 88-ą min.) spėjo įmušti net tris įvarčius ir triumfavo 4:3 (1:1). Utenos futbolininkams tai buvo tik pirma pergalė čempionate.

Vilniaus „Vytis“ 1 - 1 Klaipėdos „Koralas“ (penktadienį)

83' Arminas Vaskela [1 - 0]
88' Jonas Bičkus [1 - 1]

„Palanga“ 1 - 0 FK „Panevėžys

45' Rokas Petrikas [1 - 0]

Tauragės „Tauras“ 2 - 2 Alytaus „Dainava“

30' Patrik Oiaran Dos Santos Sousa [0 - 1]
58' Renatas Banevičius [0 - 2]
68' Audrius Brokas [1 - 2]
74' Vladislav Kuzmin [2 - 2]

62' Oskaras Lukošiūnas („Dainava“) – raudona kortelė

Telšių „Džiugas“ 5 - 1 „Šilutė“

21' Vaidas Viktoravičius [1 - 0]
40' Edvinas Jasaitis [2 - 0]
54' Rolandas Leščius [3 - 0]
62' Davydas Arlauskis [4 - 0]
70' Julius Kasparavičius [4 - 1]
74' Edvinas Jasaitis [5 - 1]

FK „Pakruojis“ 2 - 1 Gargždų „Banga“

6' Valdas Pocevičius [1 - 0]
49' Kazimieras Gnedojus [1 - 1]
90+1' Mykola Barba [2 - 1]

Utenos „Utenis-2“ 4 - 3 „Trakai-2“

26' Ignas Modėjis [1 - 0]
43' Andrius Kazakevičius [1 - 1]
68' Andrius Kazakevičius [1 - 2]
80' Džiugas Sūnelaitis [1 - 3]
84' Edvinas Baniulis [2 - 3]
85' Kiril Levšin [3 - 3]
87' Kiril Levšin [4 - 3]

Vilniaus „Žalgiris-2“ 1 - 3 Kėdainių „Nevėžis“

1' Ernestas Stočkūnas [1 - 0]
29' Martynas Vasiliauskas [1 - 1]
34' Andrej Liasiuk [1 - 2]
82' Rimvydas Lipnevičius [1 - 3]

41' Hlib Chruščiov („Žalgiris-2“) – raudona kortelė