Ispanai svečiuose susitiko su Makedonija ir šventė sunkią pergalę 2:1 (2:0). Svečiai pirmavo 2:0 po Davido Silvos ir Diego Costos įvarčių 15-ą ir 27-ą min. Kai aikštės šeimininkams 66-ą min. po gražaus Stefano Ristovskio smūgio pavyko sušvelninti santykį, kova vyko atkakliau ir makedonai turėjo net progų išlyginti rezultatą, bet jomis nepasinaudojo.

Italai savo ruožtu namuose sutriuškino Lichtenšteiną 5:0 (1:0), nors dauguma įvarčių pasipylė tik antrame kėlinyje. Pasižymėjo Lorenzo Insigne (35-ą, buvo ypač gražus), Andrea Belotti (52-ą), Ederas (74-ą), Federico Bernardeschi (83-ią) ir Manolo Gabbiadini (90+1 min.).

Ispanija ir Italija iškovojo penktas pergales turnyre ir turi po 16 taškų. Ispanai pirmauja pagal geresnį įvarčių santykį.

Trečiame grupės mače Izraelis savo aikštėje skaudžiai pralaimėjo Albanijai 0:3 (0:2) ir užleido konkurentams trečią vietą turnyro lentelėje (po 9 tšk.). Albanas Armando Sadiku pelnė du įvarčius 22-ą ir 44-ą min., o vieną įmušė Ledianas Mumushajus 71-ą min.

D grupėje Serbija ir Velsas sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1). Valai pirmavo, kai 35-ą min. baudinį legendinio čeko Antonino Panenkos stiliumi realizavo Aaronas Ramsey, bet serbai išsigelbėjo 74-ą min., kai rezultatą išlygino Aleksandras Mitrovičius. Serbija su 12 taškų užima pirmą vietą, o Velso komanda yra trečia (8 tšk.).

I grupėje Islandija paskutinę akimirką (90-ą min.) palaužė Kroatijos pasipriešinimą 1:0 (0:0). Įvartį galva pelnė Horduras Bjorvinas Magnussonas. Islandai ir kroatai turi po 13 taškų ir pirmauja grupėje.

Kitose rungtynėse Turkija neutralioje aikštėje 4:1 (2:1) pranoko Kosovą. Turkai surinko 11 taškų ir pakilo į trečią vietą.

G grupė

Makedonija 1 - 2 Ispanija

15' David Silva [0 - 1]
27' Diego Costa [0 - 2]
66' Stefan Ristovski [1 - 2]

Italija 5 - 0 Lichtenšteinas

35' Lorenzo Insigne [1 - 0]
52' Andrea Belotti [2 - 0]
74' Eder [3 - 0]
83' Federico Bernardeschi [4 - 0]
90+1' Manolo Gabbiadini [5 - 0]

Izraelis 0 - 3 Albanija

22' Armando Sadiku [0 - 1]
44' Armando Sadiku [0 - 2]
71' Ledian Memushaj [0 - 3]

Serbija 1 - 1 Velsas

35' Aaron Ramsey [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
74' Aleksandar Mitrovič [1 - 1]

Airija 1 - 1 Austrija

31' Martin Hinteregger [0 - 1]
85' Jonathan Walters [1 - 1]

Moldova 2 - 2 Gruzija

15' Radu Ginsari [1 - 0]
36' Aleksandr Dedov [2 - 0]
66' Giorgi Merebašvili [2 - 1]
70' Valeri Kazaišvili [2 - 2]

Islandija 1 - 0 Kroatija

90' Hordur Bjorvin Magnusson [1 - 0]

Kosovas 1 - 4 Turkija

6' Volkan Sen [0 - 1]
22' Amir Rrahmani [1 - 1]
31' Cengiz Under [1 - 2]
61' Burak Yilmaz [1 - 3]
82' Ozan Tufan [1 - 4]
84' Bernard Berisha (Kosovas) – raudona kortelė

Suomija 1 - 2 Ukraina

51' Jevgen Konoplianka [0 - 1]
71' Joel Pohjanpalo [1 - 1]
75' Artiom Besedin [1 - 2]