Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. O šie pasipylė susitikimo antroje pusėje. 70 min. tikslą pasiekė Alexo Oxlade-Chamberlaino tikslus smūgis.

Atrodė, kad anglai atsilaikys ir iš Glazgo išsiveš tris taškus. Bet 87 min. puikiu tiksliu smūgiu rezultatą išlygino Leighas Griffithsas.

Nespėję atsitokėti anglai vėl buvo priversti kamuolį traukti iš vartų, nes 90 min. stadionas sprogo iš džiaugsmo po vėl tikslaus L. Griffithso tikslaus smūgio.

Škotai skaičiavo teisėjo pridėtas sekundes iki neįtikėtinos pergalės, tačiau bene viena paskutiniųjų anglų atakų baigėsi tiksliu Harry Kane'o įvarčiu – 2:2.

Kitose grupės rungtynėse Slovėnija namuose susitiko su grupės autsaidere Malta. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą pasižymėjo Josipas Iličičius, išvedęs šeimininkus į priekį. Antrame kėlinyje 84 min. pergalę įtvirtino Milivoje Novakovičius.

Anglai šiuo metu savo sąskaitoje turi 14 taškų ir pirmauja grupėje. Slovakų sąskaitoje – 12 taškų ir jie rikiuojasi 2-oje vietoje.

Slovėnai po pergalės prieš Maltą turi 11 taškų ir žengia trečioje vietoje, škotai su 8-iais taškais – ketvirti, Lietuva po pralaimėjimo 1:2 slovakams su 5 taškais užima penktą vietą. 6-oje pozicijoje esanti Malta lieka be taškų.

Škotija 2 – 2 Anglija

70 min. [0:1] Alexas Oxlade-Chamberlainas

87 min. [1:1] Leighas Griffithsas

90 min. [2:1] Leighas Griffithsas

90+2 [2:2] Harry Kane'as

Slovėnija 2 – 0 Malta

45 min. [1:0] Josipas Iličičius

Lietuva 1 – 2 Slovakija

32 min. [0:1] Vladimiras Weissas

58 min. [0:2] Marekas Hamšikas

90+2 min. [1:2] Arvydas Novikovas

C grupė

Azerbaidžanas namuose 0:1 pralaimėjo Šiaurės Airijai. Pergalę 90 min. išplėšė tikslus Stuartas Dallas.

Vokietija namuose net 7:0 sutriuškino San Mariną, Norvegija namuose 1:1 išsiskyrė su čekais.

Azerbaidžanas 0 – 1 Šiaurės Airija

90 min. [0:1] Stuartas Dallas

Vokietija 7 – 0 San Marinas

11 min. [1:0] Julianas Draxleris

16 min. [2:0] Sandro Wagneris

29 min. [3:0] Sandro Wagneris

38 min. [4:0] Aminas Younesas

47 min. [5:0] Shkodranas Mustafi

72 min. [6:0] Julianas Brandtas

85 min. [7:0] Sandro Wagneris

Norvegija 1 – 1 Čekija

36 min. [0:1] Theodoras Gebre Selassie

55 min. [1:1] Alexanderis Soederlundas (11 m baudinys)

E grupė

Kazachstanas 1:3 namuose neatsilaikė prieš Danijos rinktinę.

Juodkalnija namuose net 4:1 sutriuškino Armėniją, o Lenkija po Roberto Lewandowskio „hat-tricko“ 3:1 įveikė Rumuniją.

Kazachstanas 1 – 3 Danija

27 min. [0:1] Nicolai Joergensenas

43 min. raudona kortelė Bauyrzhanas Islamkhanas (Kazachstanas)

51 min. [0:2] Christianas Eriksenas

76 min. [1:2] Islambekas Kuatas

81 min. [1:3] Kasperas Dolbergas

Juodkalnija 4 – 1 Armėnija

2 min. [1:0] Fatos Beciraj

28 min. [2:0] Stevanas Jovetičius

54 min. [3:0] Stevanas Jovetičius

82 min. [4:0] Stevanas Jovetičius

89 min. [4:1] Ruslanas Koryanas

Lenkija 3 – 1 Rumunija

29 min. [1:0] Robertas Lewandowskis (11 m baudinys)

57 min. [2:0] Robertas Lewandowskis

62 min. [3:0] Robertas Lewandowskis (11 m baudinys)

77 min. [3:1] Bogdanas Stancu

Visiems grupių laimėtojams atiteks tiesioginiai kelialapiai į kitamet Rusijoje vyksiantį čempionatą. Aštuonios antras vietas užėmusios rinktinės dalyvaus atkrintamosiose varžybose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)