Paragvajiečiai dvikovą baigė dešimtyje, kai 74-ą minutę iš aikštės buvo išvytas Rodrigo Rojas.

Kitame susitikime Ekvadoras ir Venesuela sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1). Abu įvarčius įmušė Venesuelos futbolininkai. Mikelis Villanueva iš ispanų klubo „Malaga“ 29-ą minutę nukreipė kamuolį į savo vartus, o 43-ią minutę Juonioras Moreno išlygino rezultatą.

Peru 1 - 0 Paragvajus

75' Paolo Guerrero [1 - 0]

74' Rodrigo Rojas (Paragvajus) – raudona kortelė

Ekvadoras 1 - 1 Venesuela

29' Mikel Villanueva [1 - 0] (Venesuela, į savo vartus)
43' Junior Moreno [1 - 1]

2018 metų pasaulio čempionato Pietų Amerikos atrankos 10-ies komandų grupėje po 14-os turų Ekvadoras užima šeštą vietą, Peru yra septinta, Paragvajus rikiuojasi aštuntas, o Venesuela yra dešimtoje pozicijoje.

Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) reitinge aukščiausiai yra Peru rinktinė (15-a vieta). Toliau rikiuojasi Ekvadoras (24), Paragvajus (36) ir Venesuela (58).