Dvikovos šeimininkai danai pliaupiant lietui pirmieji pelnė įvartį šiose rungtynėse – 18-ą minutę pasižymėjo Christianas Eriksenas.

Vokietijos rinktinė turėjo nemažai progų rezultatui išlyginti, tačiau tikslo pasiekti nepavyko. Nuo pralaimėjimo pasaulio čempionus išgelbėjo 88-ą minutę pelnytas J. Kimmicho įvartis.

Paskutinį kartą abi rinktinės susidūrė 2012 metų birželį per Europos čempionato Lenkijoje ir Ukrainoje grupės rungtynes. Tuomet J. Lowo auklėtiniai laimėjo 2:1.

Danija 1 – 1 Vokietija
18' [1 – 0] Christianas Eriksenas
88' [1 – 1] Joshua Kimmichas

Kitose antradienio kontrolinėse rungtynėse Austrijoje Ukraina netikėtai 0:1 nusileido Maltos nacionalinei ekipai. Vienintelį įvartį 14-ą minutę pelnė Zachas Muscatas, žaidžiantis trečioje pagal pajėgumą Italijos futbolo lygoje.

Maltos futbolininkams tai pirmoji pergalė per beveik dvejus metus. Paskutinį kartą pergale jie džiaugėsi 2015 metų birželio 8-ą dieną. Maltos rinktinė FIFA reitinge užima 182-ą vietą, o ukrainiečiai žengia 37-i.

Įdomu, kad Ukrainos rinktinės strategas Andrejus Ševčenka po pertraukos atliko iš karto 10 keitimų, tačiau tai nepadėjo.

11-ąją birželio Ukraina išvykoje žais 2018 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Suomija. Po penkių rungtynių grupėje ukrainiečiai žengia treti, dviem taškais atsilikdami nuo antroje vietoje esančios Islandijos.

Ukraina 0 – 1 Malta
14' [0 – 1] Zachas Muscatas

Izraelis 1 - 1 Moldova
51' [0 - 1] Radu Ginsari
90+4' [1 - 1] Ben Sahar (iš 11 metrų baudinio)