„Atlantas“ turnyro lentelėje su 20 taškų liko ketvirtoje vietoje, o „Utenis“ surinko 16 taškų ir iš penktos pozicijos išstūmė „Jonavą“ (15 tšk.).

Svečiai šiose rungtynėse du kartus pirmavo, o „Atlantas“ du sykius rezultatą išlygino. Šeimininkams įvarčius pelnė rusas Olegas Dimitrijevas (32-ą min.) ir Linas Pilibaitis (49-ą min. iš 11 metrų baudinio).

„Utenio“ ekipoje pasižymėjo rusas Vladislavas Nikitinas (7-ą min.) ir tadžikas Šachromas Suleimonovas (36-ą min.).

Rezultatas:

„Atlantas“ 2 – 2 „Utenis“

7' Vladislav Nikitin [0 - 1
32' Oleg Dmitrijev [1 - 1]
36' Šachrom Suleimonov [1 - 2]
49' Linas Pilibaitis [2 - 2] (iš 11 metrų baudinio)

Be rezultatyviausio lygos žaidėjo Andrejaus Paniukovo rungtyniavusi uostamiesčio komanda dusyk lygino rezultatą, bet pergalės neiškovojo jau šeštą mačą iš eilės (2:2/1:2). Lygiosios daug džiaugsmo neatnešė ir keturis turus nelaiminčiai Aukštaitijos ekipai, kuri turnyro lentelėje šoktelėjo laipteliu aukščiau – į penktą vietą.

Rungtynių pradžioje svečiai klaipėdiečius apipylė šaltu vandeniu, jau 7-ą minutę išsiverždami į priekį po ruso Vladislavo Nikitino smūgio galva standartinės situacijos metu.

„Atlantui“ suaktyvinus žaidimą, išlyginti rezultatą privalėjo Sergejus Obivalinas. Saugo pozicijoje rungtyniavęs legionierius visiškai laisvas baudos aikštelėje įsigudrino kamuolį pasiųsti virš vartų.

Sužaidus pusvalandį, šiurkščiai suklydo pirmą sykį šiame sezone „Utenio“ vartus gynęs patyręs Pavelas Leusas, po jo perdavimo aikštės šeimininkai perėmė kamuolį, bet pirmą Jurijaus Vereščiako smūgį blokavo gynėjas, o pakartotinį bandymą sugebėjo atremti savo klaidą ištaisęs vartininkas.

Vis tik, po kelių minučių „Atlantui“ pavyko pasižymėti. Svečiai savo baudos aikštelėje užmiršo Olegą Dmitrijevą, kuris įmušė po S. Obivalino perdavimo nestipriu, bet tiksliu smūgiu 32-ą minutę.

Persvara išsilaikė vos 4 minutes. Progų išpuoliams laukęs „Utenis“ išnaudojo tadžiko Šachromo Suleimonovo greitį. Po perdavimo iš gilumos prieš vartus iššokęs tadžikas kovoje su Robertu Freidgeimu sugebėjo nukreipti kamuolį į tinklą.

Kėliniui baigiantis, už galvos griebėsi Andrius Bartkus. Iš puikios pozicijos smūgiavusio galva saugo bandymą atrėmė neįtikėtiną reakciją pademonstravęs P. Leusas, o suskubę gynėjai pakartoti smūgio aikštės šeimininkams neleido.

Iškart po pertraukos uostamiesčio futbolininkai dar sykį išlygino rezultatą. Į baudos aikštelę įsiveržęs Linas Pilibaitis buvo nugriautas. Jis pats ramiai realizavo skirtą 11 metrų baudinį.

Pergalės norėjo abi komandos, todėl drąsiai skubėjo į priekį, kamuolys aikštės viduryje neužsilaikydavo, tačiau netrūko netikslių perdavimų, todėl vartininkams daug darbo nebuvo.

Kėlinio viduryje aikštėje pasirodęs Edvinas Baniulis kampinio metu galva vos neįsimušė į savo vartus. Darsyk reakciją demonstruoti teko P. Leusui, o nuo vartų linijos kamuolį išmušė Aleksandras Kuganas. Vėliau smūgis nepavyko Jurijui Vereščiakui.

Mačui artėjant prie pabaigos, „Atlantas“ vietoje gynėjo Vyto Gašpuičio į aikštę metė atakuojantį saugą Donatą Kazlauską, vėliau – ir Roką Gedminą, bet pavojingų momentų prie svečių vartų sukurti nesisekė, uteniškių gynėjai perskaitydavo visus perdavimus ir laimėdavo oro dvikovas.

Surengus paskutinį vartų šturmą, geriausią progą turėjo S. Obivalinas, tačiau jo smūgį blokavo pasiaukojamai sužaidęs ir jam po kojomis kritęs V. Nikitinas.

Jau per arbitro pridėtą laiką už galvų griebėsi ir „Utenio“ futbolininkai, kai standartinės situacijos metu šalia virpsto kamuolį nukreipė E. Baniulis.

Turnyro lentelė:

1.Žalgiris14102224:932
2.Sūduva1475225:1626
3.Trakai1466218:924
4.Atlantas1455420:1520
5.Utenis1444611:1916
6.Jonava1443716:2115
7.Stumbras1435613:1914
8.Kauno Žalgiris1412119:285