Abu įvarčius nugalėtojams dar iki pertraukos pelnė Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Edgaras Jankauskas.

Vienoje atakų „Teros SŽK“ baudos aikštelėje buvo pargriautas Gražvydas Mikulėnas, o 11 metrų baudinį realizavo E. Jankauskas (1:0). Antrą įvartį E. Jankauskas įmušė puikiu baudos smūgiu, po kurio kamuolys įskriejo į viršutinį vartų kampą (2:0).

„Teros SŽK“ futbolininkai pirmo kėlinio pabaigoje (40-ą min.) liko dešimtyje, kai Liudas Velička buvo išvytas iš aikštės.

„Prelegentams“ atstovavo buvę garsūs futbolininkai E. Jankauskas, Deividas Šemberas, Tomas Ražanauskas, G. Mikulėnas, LFF generalinis direktorius Nerijus Dunauskas ir kiti.