Po pagrindinio rungtynių laiko ir pratęsimo švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 1:1.

Futbolininkai stojo prie 11 metrų baudinių žymos. Čia žalgiriečiai triskart tiksliai smūgiavo, šeimininkai vos kartą nuginklavo „Žalgirio“ vartininką Armantą Vitkauską.

Sunkią „Žalgirio“ pergalę lėmė Darvydo Šerno, Vytauto Lukšos bei Egidijaus Vaitkūno smūgiai.

Per pagrindinį rungtynių laiką 42 min. pasižymėjo Matija Ljujičius, per teisėjo pridėtą laiką 90+4 min. rezultatą išlygino Mantas Gudauskas.

Pirmoje lygoje vos 9-tą poziciją užimantis „Panevėžys“ namuose 3:0 sutriuškino A lygos autsaiderį „Kauno Žalgirį“, o prie pergalės svariai prisidėjo žaidžiantysis treneris Mantas Savėnas.

Jis 9 min. stojo prie kamuolio realizuoti baudos smūgį ir ekipos lyderis neprašovė: puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą išvedė ekipą į priekį.

49 min. baudos smūgį tiksliai realizavo ir Arnas Ribokas. Varžovų agoniją 90 min. užbaigė „Panevėžio“ legionierius Charlesas Atsina.

LFF II etapo rezultatai

Marijampolės „Švyturys“ (III lyga, Marijampolės AFF) – „Trakai“ (A lyga) 0:2

„Akmenės Cementas“ (II lyga, Vakarų zona) – Klaipėdos „Koralas“ (Pirma lyga) 1:3

FK „Kėdainiai“ (III lyga, Kauno AFF) – Vilniaus „Vytis“ (Pirma lyga) 1:7

FK „Garliava“ (III lyga, Kauno AFF) – Mažeikių „Atmosfera“ (II lyga, Vakarų zona) 1:0

Gargždų „Banga“ (Pirma lyga) – Vilniaus „Žalgiris“ (A lyga) 2:4 (po pirmo kėlinio 0:1, po pagr. laiko 1:1, baudinių serija 1:3)

FK „Šilutė“ (Pirma lyga) – Kauno „Stumbras“ (A lyga) 0:1

FK „Panevėžys“ (Pirma lyga) – Kauno „Žalgiris” (A lyga) 3:0

Šiaulių „Adiada“ (III lyga, Šiaulių AFF) – Alytaus DFK „Dainava“ (Pirma lyga) 0:8

Telšių „Džiugas“ (Pirma lyga) – Tauragės „Tauras“ (Pirma lyga) 5:0

Kybartų „Sveikata“ (II lyga, Pietų zona) – „Jonava“ (A lyga) 1:2

Vilniaus „Panerys“ (II lyga, Pietų zona) - Kėdainių „Nevėžis“ (Pirma lyga) 2:1

Likusios rungtynės:

Gegužės 28 d., FK „Palanga“ (Pirma lyga) – Utenos „Utenis“ (A lyga)

Gegužės 28 d., Kauno „Hegelmann Litauen“ (II lyga, Pietų zona) – Marijampolės „Sūduva“ (A lyga)

Gegužės 28 d., Vilniaus „Viltis“ (II lyga, Pietų zona) – Klaipėdos „Atlantas“ (A lyga)

Gegužės 29 d., Vilniaus „Prelegentai“ (Veteranų (nuo 35 m.) pirmenybės, Aukštaitijos zona) – Vilniaus „Tera SŽK“ (II lyga, Pietų zona)

Birželio 4 d., „Elektrėnų versmė“ (IV lyga A, Vilniaus RFS) – Šiaulių „Saulininkas“ (III lyga, Šiaulių AFF)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)