Tolsta. Čempionas iškovojo jau aštuntą pergalę iš eilės ir, pasinaudodamas Marijampolės „Sūduvos“ ir Klaipėdos „Atlanto“ lygiosiomis, padidino savo atotrūkį nuo antros vietos turnyro lentelėje iki 8 taškų.

Dviženklis. Andrejus Paniukovas pridėjo dar vieną įvartį į savo sąskaitą, pirmas lygoje pasiekdamas dviženklę jų ribą. Tai buvo 10 taiklus puolėjo smūgis.

Nukirto. Prieš turo pradžią nusirito dar vieno trenerio galva. „Kauno Žalgiris“ atsisveikino su treneriu Vitalijumi Stankevičiumi. Jo postą užėmė Laimis Bičkauskas, vadovavęs komandai pirmus jos sezonus A lygoje. Trenerio sugrįžimas sėkmės neatnešė, žalgiriečiai nusileido „Jonavai“.

Antra. Tuo tarpu trenerį pakeitęs Utenos „Utenis“ laimėjo antras rungtynes iš eilės, įveikdamas buksuojančius „Trakus“.

Pradžia. Trys smūgiai per pirmas 15 minučių virto trimis čempionato lyderių įvarčiais, žaibiškai nusprendusiais mačo Vilniuje baigtį.

Nedrausmingi. Modestas Vorobjovas tapo antru iš aikštės pašalintu „riteriu“ šį sezoną, o „Trakai“ – lyderiu šioje statistikos kategorijoje.

Ateitis. Žalgirietis Karolis Uzėla rungtynių su Kauno „Stumbru“ pabaigoje sulaukė savo šanso pasirodyti aikštėje ir tapo jauniausiu lygoje debiutavusiu žaidėju šiame sezone.

Sugrįžo. „Kauno Žalgiris“ iš NFA stadiono persikėlė į S. Dariaus ir S. Girėno stadioną ir tapo antra komanda šiemet savo rungtynes žaisiančia ant natūralios vejos.

Įrodinėja. „Žalgiriui“ priklausantis, bet nuomos pagrindais į „Stumbrą“ persikėlęs Danielis Romanovskis vėl įmušė įvartį į čempionų vartus. Praėjusį sezoną saugas lygiai taip pat priminė savo komandai, atstovaudamas „Uteniui“.

88. Simboliška, bet 88 numeriu pažymėtais marškinėliais rungtyniaujantis žalgirietis Mantas Kuklys įvartį „Stumbrui“ pelnė 88-ą minutę.

Ringas. Klaipėdietis Jurijus Vereščiakas, kritęs baudos aikštelėje ir tikėjęsis užfiksuotos Algio Jankausko pražangos, neliko patenkintas šio futbolininko veiksmais ir komentarais, todėl, atsistojęs ant kojų, į darbą paleido rankas ir už tokį veiksmą arbitro buvo įvertintas geltona kortele. Tokį pat „paskatinimą“ prieš save išvydo ir suvalkiečių kapitonas.

Išmoko. Juokaujant galima teigti, kad „Utenio“ gynėjas Gabrielius Zagurskas išsamiai išstudijavo „Sūduvos“ gynėjų žaidimą ir perėmė geriausias jų savybes, pasižymėdamas dvejas rungtynes iš eilės. Abu jo įvarčiai lėmė pergales aukštaičiams.