Pirmame „Atlanto“ ir „Sūduvos“ mače Lietuvos čempionate taip pat buvo užfiksuotos lygiosios 0:0.

Svečiai iš Marijampolės pirmavo (1:0) po Karolio Laukžemio smūgio 23-ią min., bet rezultatyviausias Lietuvos pirmenybių futbolininkas (10 įvarčių) rusas Andrejus Panikukovas 66-ą min. išlygino skirtumą (1:1).

Sūduvai“ tai buvo ketvirtos šio sezono lygiosios, ji surinko 19 taškų ir išsaugojo antrą vietą turnyro lentelėje. Uostamiesčio atstovai taikiai sužaidė trečią sykį. Jų sąskaitoje dabar yra 18 taškų ir „Atlantas“ rikiuojasi trečias.

Lygos lyderis yra Vilniaus „Žalgiris“ (27 tšk.).

Rezultatas:

„Atlantas“ 1 – 1 „Sūduva“

23' Karolis Laukžemis [0 - 1]
66' Andrej Paniukov [1 - 1]

Dvikova prasidėjo abipusėmis atakomis. Jau 5-ą minutę klaipėdietis Donatas Kazlauskas techniškai permetė kamuolį pro Algį Jankauską, atsidūrė prieš vartus, tačiau stipriai smūgiuoti galva nesugebėjo, Ivanas Kardumas kamuolį sugavo.

Vėliau stadione nuaidėjo žiūrovų nusivylimo atodūsis ir plojimai Klaipėdos komandos futbolininkui, kai įspūdingu tolimu šūviu virpstą sudrebino Olegas Dmitrijevas.

„Sūduva“ taip pat turėjo savų argumentų. Galva kampinio metu pro šalį mušė Henris Ndongas, greitos atakos metu į vartus nepataikė iš gynybos atskubėjęs Darius Isoda.

Kėlinio viduryje gražią kombinacija surengę svečiai išsiveržė į priekį. Povilas Leimonas baudos aikštelėje surado Andro Švrljugą, kurio smūgį Deividas Mikelionis atrėmė, bet pirmas prie kamuolio suskubo ir jį į tinklą nukreipė K. Laukžemis.

Suvalkiečiams teko atlikti priverstinį keitimą, nes mačo tęsti nebegalėjo Aleksandaras Živanovičius. Jį pakeitęs Radanfahas Abu Bakras iškart užsidirbo įspėjimą, „nušienaudamas“ A. Paniukovą.

Sužaidus pusvalandį, antrą įvartį privalėjo įmušti K. Laukžemis. Po dar vienos puikios „Sūduvos“ atakos Ernesto Veliulio perdavimo prieš vartus išvesto puolėjo smūgį kažkokiu būdu sugebėjo atremti D. Mikelionis.

Puikiai tame epizode sužaidęs klaipėdiečių vartininkas po kelių minučių šiurkščiai suklydo, baudos aikštelėje išleisdamas iš rankų sugautą kamuolį, kuri netrukus išmušė nugriaudamas atskubėjusį K. Laukžemį. Svečių reikalavimų skirti baudinį arbitras neišgirdo.

Baudinio vėliau tikėjosi ir „Atlanto“ žaidėjai, apeliuodami, kad svečių gynėjai sužaidė pavojingai prieš galva kamuolį pasiekti bandžiusį Jurijų Vereščiaką. Kilus diskusijoms, pastarasis smogė sūduviškiui A. Jankauskui. Arbitras abiem žaidėjams parodė geltonas korteles, tuo nustebindamas varžovo pašalinimo laukusius marijampoliečius.

Kėlinio pabaigoje pavojingą išpuolį surengę klaipėdiečiai patikrino I. Kardumo šuolio galimybes po gražaus A. Paniukovo reido ir J. Vereščiako smūgio.

Po pertraukos abi gynybos linijos iki minimumo sumažino pavojingų momentų skaičių. „Atlantas“ didesnėmis pajėgomis ėmė artėti prie svečių vartų, tačiau didelių gaisrų jam nepavyko sukelti iki 66-os minutės, kai į baudos aikštelę įsiveržęs A. Paniukovas aplenkė R. Abu Bakrą, nuginklavo I. Kardumą ir išlygino rezultatą.

Šansų greitoms atakoms laukusi „Sūduva“ pabandė grasinti pora K. Laukžemio smūgių.

Likus žaisti 5 minutes, H. Ndongas išgelbėjo svečiams tašką, ant vartų linijos blokuodamas J. Vereščiako bandymą nukreipti kamuolį į tuščius vartus po greitos „Atlanto“ atakos.