Pirmojo įvarčio sirgaliams teko laukti daugiau nei kėlinį – kamuolys į vartų tinklą įkrito antrą teisėjo pridėto laiko minutę. Tačiau laukti buvo verta.

Lucasas pamatė į baudos aikštelę įkertantį Emre Caną ir nieko nelaukdamas atliko perdavimą, o pastarasis vienu lietimu per save atliko reto grožio smūgį, nuginklavusį „Watford“ vartininkų sargą.

Antroje mačo dalyje nė viena komanda nebepasižymėjo, o tris taškus iškovojęs „Liverpool“ bent trumpam nuo artimiausio persekiotojo „Man City“ atotrūkį padidino iki trijų taškų. Tiesa, pastaroji ekipa dar savo turo rungtynių nežaidė.

** – iškrito į „Championship“ pirmenybes

Ne ką mažiau atkaklesnė, tačiau kur kas rezultatyvesnė akistata vyko Ispanijos „LaLiga“ čempionate – „Malaga“ savų žiūrovų akivaizdoje 4:2 palaužė „Sevilla“ ekipą, susikomplikavusią savo pozicijas kovoje dėl bronzos.

Svečius iš Sevilijos 30 minutę į priekį išvedė Franco Vazquezas, bet jau po 8 min. rezultatą išlygino Pablo Fornalsas, o antro kėlinio pradžioje persvėrė Sandro Ramirezas (51 min.).

Tačiau čia pat intriga vėl sugrįžo, kai svarstykles atstatė antrąjį įvartį pelnęs F. Vazquezas (57 min.).

Visgi sėkmė lydėjo šeimininkams Malagos futbolininkus galiausiai pavyko įrodyti savo pranašumą – 77-ą minutę tikslų smūgį atliko Diego Llorente, o 89-ąją tašką padėjo Juanas Carlosas, pataisęs netikslų Sandro Ramirezo 11 metrų baudinį.