Centrinėje turo dvikovoje 26 min. šeimininkus į priekį išvedė Mario Balotelli.

Antrajame kėlinyje 48 min. rezultatą padvigubino Ricardo Pereira.

64 min. PSG šansus atgaivino Marquinhosas. Tačiau 90 min. raudoną kortelę prieš save išvydo Thiago Motta ir paryžiečiai liko mažumoje.

Tašką mače jau per pridėtą teisėjo laiką (90+2') padėjo Anastasios Donis, kuris įtvirtino „Nice“ pergalę – 3:1.

Maža to, per likusį laiką raudoną kortelę užsidirbo Angelas Di Maria (90+4').

Iki čempionato pabaigos likus 3 turams šiuo metu PSG (80 taškų) nuo pirmaujančio „Monaco“ klubo skiria 3 taškai, tačiau „Monaco“ yra vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidęs (34 mačai). Jei „Monaco“ ekipa pasiektų pergalę, ji nuo PSG pirmautų jau 6 taškais ir titulas būtų jau ranka pasiekiamas.

„Nice“ rikiuojasi 3-ioje pozicijoje (77 taškai, po 35 rungtynių).

„Ligue 1“ sekmadienio rezultatai:

„Caen“ 1 - 5 „Marseille“

2 min. [0:1] Florian Thauvin

5 min. [0:2] Maxime Lopez

9 min. [1:2] Ivan Santini

27 min. [1:3] Maxime Lopez

63 min. [1:4] Florian Thauvin

89 min. [1:5] Florian Thauvin

„Dijon“ 0 - 0 „Bordeaux“

„Nice“ 3 - 1 „Paris Saint Germain“

26 min. [1:0] Mario Balotelli

48 min. [2:0] Ricardo Pereira

64 min. [2:1] Marquinhos

90 min. Thiago Motta (PSG) pašalintas iš aikštės

90 min. [3:1] Anastasios Donis

90 min. Angel Di Maria (PSG) pašalintas iš aikštės

Vokietijoje – „Augsburg“ ir „Hoffenheim“ pergalės

Vokietijos „Bundesliga“ 31-ąjį turą užbaigė dvejos rungtynės, kuriose pergales šventė aikštės šeimininkai.

Iš pavojingos iškritimo ribos atsispyrė „Augsburg“ ekipa, kuri namuose 4:0 sutriuškino „Hamburger SV“ klubą.

Į trečią vietą pakilo „Hoffenheim“ komanda, kuri namuose 1:0 palaužė Frankfurto „Eintracht“ ekipą. Pergalę išplėšė Benjamino Huebnerio 90 min. pelnytas įvartis.

„Augsburg“ 4 – 0 „Hamburger SV“

28 min. [1:0] Halilas Altintopas

42 min. [2:0] Halilas Altintopas

76 min. [3:0] Philippas Maxas

85 min. [4:0] Raul Marcelo Bobadilla

„Hoffenheim“ 1 – 0 Franfurto „Eintracht“

90 min. [1:0] Benjamin Huebner

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)