„Lapės“ išvykoje minimaliu skirtumu 1:0 palaužė „West Bromwich Albion“. Pergalę atnešė taiklus Jamie Vardy smūgis antrame kėlinyje.

40 taškų dabar turintis „Leicester City“ palypėjo ant vienuolikto laiptelio, o nuo aštuntoje vietoje besirikiuojančių įveiktų varžovų skiria dar 4 taškai.

Rezultatai

„West Bromwich Albion“ 0 – 1 „Leicester City“
43' [0 – 1] Jamie Vardy

„Southampton“ 0 – 0 „Hull City“

„Stoke City“ 0 – 0 „West Ham United“

„Sunderland“ 0 – 1 „Bournemouth“
88' [0 – 1] Joshua Kingas

„Crystal Palace“ 0 – 2 „Burnley“
7' [0 – 1] Ashley Barnesas
85' [0 – 2] Andre Gray

"Premier" lygos lentelė

Prancūzijos pirmenybėse šeštadienį eilinę pergalę šventė „Monaco“, vėl pakilęs į turnyro lentelės viršūnę.

UEFA Čempionų lygos pusfinalio dalyviai 3:1 nugalėjo „Toulouse“ ir 3 taškais lenkia čempionų titulą ginančius „Paris Saint-Germain“ futbolininkus.

„Monaco“ 3 – 1 „Toulouse“
46' [0 – 1] Ola Toivonenas
49' [1 – 1] Kamilis Glikas
64' [2 – 1] Kylianas Mbappe
75' [3 – 1] Thomasas Lemaras

„Guingamp“ 0 – 2 „Saint-Etienne“
61' [0 – 1] Vincentas Pajot
86' [0 – 2] Romainas Hamouma (11 m)

„Metz“ 2 – 1 „Nancy“
28' [1 – 0] Ismaila Sarras
41' [1 – 1] Faitoutas Maouassa
53' [2 – 1] Opa Nguette

„Montpellier“ 0 – 3 „Lille“
13' [0 – 1] Nicolas De Preville
56' [0 – 2] Xeka
75' [0 – 3] Martinas Terrier

„Nantes“ 1 – 0 „Lorient“
89' [1 – 0] Emiliano Sala

„Bastia“ 1 – 0 „Rennes“
68' [1 – 0] Enzo Crivelli

Vienintelėse Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse šeštadienį „Torino“ ir „Sampdoria“ sužaidė lygiosiomis.

„Torino“ 1 – 1 „Sampdoria“
12' [0 – 1] Patrikas Schickas
78' [1 – 1] Juanas Manuelis Iturbe