Mačo pradžia „Real“ ekipai nieko gero nežadėjo: šeimininkus į priekį 14 min. išvedė Duje Cop įvartis. Tačiau jau po trijų minučių Isco išlygino rezultatą.

Antrame kėlinyje 50 min. svečiai vėl atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje, kai Mikelis Vesga kamuolį nukreipė į Madrido „Real“ vartus – 2:1.

59 min. Alvaro Morato įvartis išlygino rezultatą 2:2.

Svečiams iš Madrido pergalę lėmė 90 min. pelnytas Isco įvartis. Madrido „Real“ gretose nežaidė lyderiai Cristiano Ronaldo ir Karimas Benzema.

Po pergalės lygoje pirmaujančio „Real“ sąskaitoje – 75 taškai (po 31 rungtynių).

Antroje vietoje žengianti „Barcelona“ namuose 3:2 palaužė San SebastianoReal Sociedad“ ekipą ir šiuo metu turi 72 taškus. Katalonams dublį pelnė Lionelis Messi.

„Sporting Gijon“ klubas po 32 rungtynių su 22 taškais užima 18-tą vietą ir kol kas pretenduoja palikti aukščiausią Ispanijos futbolo lygą.

Trečioje vietoje žengianti Madrido „Atletico“ namuose 3:0 sutriuškino Pamplonos „Osasuna“.

Šeštadienio Ispanijos „La Liga“ čempionato rezultatai:

La Korunjos „Deportivo“ 2 – 0 „Malaga“

47 min. [1:0] Joselu

67 min. [2:0] Pedro Mosquera

„Sporting Gijon“ 2 – 3 Madrido „Real“

14 min. [1:0] Duje Cop

17 min. [1:1] Isco

50 min. [2:1] Mikel Vesga

59 min. [2:2] Alvaro Morata

90 min. [2:3] Isco

Madrido „Atletico“ 3 – 0 „Osasuna“

30 min. [1:0] Yannick Ferreira-Carrasco

47 min. [2:0] Yannick Ferreira-Carrasco

61 min. [3:0] Filipe Luisas

89 min. 11 m baudinio nerealizavo Yannick Ferreira-Carrasco („Atletico“)

90 min. 11 m baudinio nerealizavo Thomas („Atletico“)

„Barcelona“ 3 – 2 San Sebastiano „Real Sociedad“

17 min. [1:0] Loinelis Messi

37 min. [2:0] Lionelis Messi

43 min. [2:1] Samuel Umtiti (į savo vartus)

44 min. [3:1] Francisco Alcacer

45 min. [3:2] Xabieras Prieto

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)