Aikštės šeimininkus 36 min. į priekį išvedė Antonio Candreva.

Įvartį „į rūbinę“ pelnė ir šeimininkų persvarą padvigubino Mauro Icardi.

Mačo pabaigoje 83 min. AC „Milan“ gretose pasižymėjo Alessio Romagnoli. Rezultatą po kampinio jau per pridėtą teisėjo laiką išlygino Cristianas Zapata.

Mačą stebėjo net 75 tūkstančiai žiūrovų.

Milano „Inter“ nepasinaudojo galimybe aplenkti AC „Milan“ klubo, ekipa liko 7-oje pozicijoje (56 taškai), AC „Milan“ rikiuojasi 6-oje vietoje (58 taškai).

Nuo artimiausių persekiotojų persvarą padidino pirmenybių lyderė Turino „Juventus“ (80 tšk.), kuri išvykoje 2:0 palaužė „Pescara“ futbolininkus. Antrą vietą užimanti „Roma“ namuose neįveikė „Atalanta“ komandos ir su ja išsiskyrė lygiosiomis 1:1. „Roma“ sąskaitoje – 72 taškai.

„Serie A“ čempionato visos 32-ojo turo rungtynės:

„Inter“ 2 – 2 AC „Milan“

36 min. [1:0] Antonio Candreva

44 min. [2:0] Mauro Icardi

83 min. [2:1] Alessio Romagnoli

90 min. [2:2] Cristianas Zapata

Cagliari“ 4 – 0 „ChievoVerona“

11 min. [1:0] Marco Borriello

15 min. [2:0] Marco Sau

40 min. [3:0] Joao Pedro

90 min. [4:0] Joao Pedro

„Fiorentina“ 1 – 2 „Empoli“

37 min. [0:1] Omaras El Kaddouri

64 min. [1:1] Cristian Tello Herrera

90 min. [1:2] Manuel Pasqual

„Genoa“ 2 – 2 „Lazio

10 min. [1:0] Giovanni Simeone

45 min. [1:1] Lucas Biglia

78 min. [2:1] Goranas Pandevas

90 min. [2:2] Luisas Alberto

„Palermo“ 0 – 0 „Bologna“

„Pescara“ 0 – 2 „Juventus“

22 min. [0:1] Gonzalo Higuain

43 min. [0:2] Gonzalo Higuain

„Roma“ 1 – 1 „Atalanta“

22 min. [0:1] Jasmin Kurtic

50 min. [1:1] Edinas Džeko

„Torino“ 1 – 1 „Crotone“

66 min. [1:0] Andrea Belotti (11 m baudinys)

81 min. [1:1] Simmy Nwankwo

„Sassuolo“ 2 – 1 „Sampdoria“

28 min. [0:1] Patrik Schick

49 min. [1:1] Antonio Ragusa

56 min. [2:1] Francesco Acerbi

SSC Napoli“ 3 – 0 „Udinese“

48 min. [1:0] Driesas Mertensas

63 min. [2:0] Allanas

72 min. [3:0] Jose Maria Callejon