Socialiniuose tinkluose išplatintuose vaizdo įrašuose matyti, kaip „Leicester City“ sirgaliai gerokai persūdė gadindami „Plaza Mayor“ aikštėje esančių užkandinių turtą, vėliau – mėtydami įvairius daiktus į atvykusius policijos pareigūnus.

Patys anglai tvirtino, kad jie buvo užpulti vietos policijos, o riaušės – išprovokuotos ispanų. „Buvo paleistos kelios guminės kulkos, kažkas mėgino eiti aiškintis su pareigūnais, tačiau gavo lazdų. Nieko kito neliko, kaip bėgti“, – kalbėjo vienas „Leicester City“ fanų.

Jie tikino, kad ten nedarė nieko bloga, tik atvykus policijai viskas virto į chaosą. Ši situacija buvo išprovokuota be jokios priežasties.

Saugumo tarnybos išplatino pranešimą, kad 8 Lesterio ekipos sirgaliai buvo suimti Ispanijos sostinėje po susidūrimo su policija. Į pastaruosius buvo mėtomi buteliai, laužomi baldai.

Pirmąsias UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynes su Madrido „Atletico“ Anglijos čempionai „Leicester City“ futbolininkai pralaimėjo 0:1. Vienintelį įvartį 11 m baudiniu pelnė Antoine'as Griezmannas.