„Karališkasis“ klubas pirmavo 1:0 po portugalo Pepe smūgio 52-ą min., bet mačui artėjant prie pabaigos (85-ą min.) „Atletico“ prancūzas Antoine'as Griezmannas spėjo išlyginti rezultatą 1:1.

Madridiečių lygiosiomis iš pradžių labiausiai džiaugiasi antroje vietoje esanti „Barcelona“. Lyderis „Real“ nuo jos nutolo tik tašku ir yra pasiekiamas viena pergale, o trečią poziciją užimantis „Atletico“ priartėjo tik tašku ir konkurentus skiria net 7 taškai.

Tačiau pati „Barcelona“ šeštadienio vėlyvosiose rungtynėse svečiuose pralaimėjo „Malaga“ komandai 0:2 (0:1). Įvarčius andalūzams pelnė Sandro Ramirezas 32-ą ir Jony 90-ą min.

Brazilas Neymaras 65-ą min. buvo išvytas iš aikštės.

„Real“ 1 - 1 „Atletico“

52' Pepe [1 - 0]
85' Antoine Griezmann [1 - 1]

Barselonos „Espanyol“ 1 - 0 Vitorijos „Alaves“

56' Pablo Piatti [1 - 0]

„Sevilla“ 4 - 2 La Korunjos „Deportivo“

1' Stevan Jovetič [1 - 0]
4' Gael Kakuta [1 - 1]
9' Pablo Sarabia [2 - 1]
25' Gael Kakuta [2 - 2]
32' Joaquin Correa [3 - 2]
88' Wissam Ben Yedder [4 - 2]

„Malaga“ 2 - 0 „Barcelona“

32' Sandro Ramirez [1 - 0]
90' Jony [2 - 0]

65' Neymar („Barcelona“) – raudona kortelė