Svečiai iš Turino du kartus pirmavo po Gonzalo Higuaino smūgių 32-ą ir 59-ą min., bet Marekas Hamšikas 53-ią ir Driesas Martensas 61-ą min. du sykius lygino skirtumą. 67-ą min. Lorenzo Insigne pelnė Napoli klubui pergalingą įvartį (3:2), tačiau į finalą keliauja „Juventus“, nes namuose buvo laimėjęs didesniu skirtumu (1:3).

Italijos taurės turnyro „Coppa Italia“ rezultatas:

„Napoli“ 3 – 2 „Juventus“*** (pirmas mačas – 1:3, bendras – 4:5).

32' Gonzalo Higuain [0 - 1]
53' Marek Hamšik [1 - 1]
59' Gonzalo Higuain [1 - 2]
61' Dries Mertens [2 - 2]
67' Lorenzo Insigne [3 - 2]

*** – pateko į finalą

Turino ekipos varžovas finale bus Romos klubas „Lazio“, kuris kitame pusfinalyje pranoko kita sostinės komandą „AS Roma“ (2:3 ir 2:0).

Prancūzijoje – dvejos taurės ir vienerios čempionato rungtynės

Prancūzijoje trečiadienio vakarą įvyko dvejos taurės turnyro ketvirtfinalio etapo ir vienerios „Ligue 1“ čempionato rungtynės. Į taurės varžybų pusfinalį pateko „Angers“ ir „Paris Saint Germain“ klubai.

Tuo metu šalies pirmenybėse „Metz“ klubas namuose pralaimėjo „Lyon“ komandai 0:3 (0:0).

Prancūzijos taurės turnyro ketvirtfinalio rezultatai:

„Angers“ (L1)*** 2 - 1 „Bordeaux“ (L1)

8' Kevin Berigaud [1 - 0]
18' Younousse Sankhare [1 - 1]
67' Cheikh N'Doye [2 - 1]

„Avranches“ (N) 0 - 4 „Paris SG“ (L1)***

35' Hatem Ben Arfa [0 - 1]
53' Hatem Ben Arfa [0 - 2]
56' Lucas [0 - 3]
82' Javier Pastore [0 - 4]

Paaiškinimai:

L1 („Ligue 1“) – elito divizionas
N (National) – trečias pagal pajėgumą divizionas
*** – pateko į pusfinalį

Prancūzijos čempionato rezultatas:

„Metz“ 0 - 3 „Lyon“

59' Alexandre Lacazette [0 - 1]
87' Jordan Ferri [0 - 2]
90' Corentin Tolisso [0 - 3]