Miuncheno „Bayern“ namuose priėmė vieną lygos autsaiderių „Augsburg“ ekipą. Šeimininkai nebuvo gailestingi svečiams ir nejuokavo. Įvarčių sąskaitą atidarė 17 min. pasižymėjęs Robertas Lewandowskis. 36 min. tiksliai smūgiavo Tomas Miuleris.

Po pertraukos braškanti svečių gynyba praleido dar 4 įvarčius. Dar dukart (55 min., 79 min.) pasižymėjęs lenkas R. Lewandowskis aikštę paliko savo sąskaitoje turėdamas „hat-tricką“.

62 min. „Bayern“ pranašumą padidino Thiago Alcantara, o varžovų triuškinimą užbaigė T. Miuleris.

Įvarčių netrūko ir kituose Vokietijos stadionuose. Freiburge žiūrovai išvydo net 7 įvarčius, tačiau tai visiškai nepatiko „Freiburg“ komandos sirgaliams. Šeimininkai kiek netikėtai 2:5 (0:2) nusileido Brėmeno „Werder“ klubui.

Trijų nelaimėtų susitikimų seriją nutraukė Leipcigo „RasenBallsport“ klubas, kuris 4:0 (1:0) sutriuškino lygos autsaiderę „Darmstadt“ ekipą.

Miuncheno „Bayern“ 6 – 0 „Augsburg“

17 min. [1:0] Robertas Lewandowskis

36 min. [2:0] Thomas Miulleris

55 min. [3:0] Robertas Lewandowskis

62 min. [4:0] Thiago Alcantara

79 min. [5:0] Robertas Lewandowskis

80 min. [6:0] Thomas Miulleris

„Freiburg“ 2 – 5 Brėmeno „Werder“

21 min. [0:1] Max Kruse

45 min. [0:2] Thomas Delaney

47 min. [0:3] Thomas Delaney

64 min. [1:3] Nilsas Petersenas

71 min. [1:4] Finas Bartelsas

77 min. [2:4] Vincenzo Grifo

85 min. [2:5] Thomas Delaney

„Hamburger SV“ 2 – 1 FC „Koeln“

13 min. [1:0] Nicolai Miulleris

25 min. [1:1] Milošas Jojičius

90 min. [2:1] Lewis Holtby

Leipcigo „RasenBallsport“ 4 – 0 „Darmstadt“

12 min. [1:0] Naby Keita

67 min. [2:0] Emil Forsberg

79 min. [3:0] Willas Orbanas

80 min. [4:0] Naby Keita

Schalke 04“ 1 – 1 Dortmundo „Borussia“

53 min. [0:1] Pierre-Emerickas Aubameyangas

73 min. [1:1] Thilo Kehler

Frankfurto „Eintracht“ 0 – 0 Menchengladbacho „Borussia“

Penktadienio rezultatas

Berlyno „Hertha“ 1 – 3 „Hoffenheim“

32 min. [1:0] Peter Pekarik

39 min. [1:1] Andrej Kramaric

58 min. Maximilian Mittelstaedt („Hertha“) raudona kortelė (antra geltona)

76 min. [1:2] Niklas Suele

86 min. [1:3] Andrej Kramaric